e
sv

O Ses Türkiye final akşamı kimler yarışacak?

O Ses Türkiye final akşamı hangi yarışmacılar yarışacak? İşte O Ses Türkiye yarışmasında finale kalan yarışmacılar..  O Ses Türkiye Salı akşamı yarı final heyecanına sahne oldu.

Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye yarışmasında büyük finale 1 gün kaldı. 17 Şubat Salı akşamı O Ses Türkiye canlı olarak ekranlara geldi ve yarı final heyecanı yaşandı. Geçen hafta yapılan çeyrek final elemelerini başarıyla geçen 8 yarışmacı Sahil Ekmekçi, Elnur Huseynov, Osman Vahit Özdal, Muhammet Vanal, Sarper Arda Akkaya, Emrah Güllü, Kaya Aslantepe, Zeo Jaweed yarı finalde performanslarını sergiledi. Canlı olarak yayınlanan programın sonunda yarışmacılar halk oylaması sonucu smslerle elendi. Büyük heyecana sahne olan yarı finallerde Mazhar Alanson ve Özkan Uğur’un takımında olan ve yarışmanın favorilerinden gösterilen Osman Vahit Özdal’ın elenmesi büyük bir şok oldu. Daha önce hiç yarışmayı kazanamamış olan Hadise ise bu sene oldukça iddialı. Hadise’nin yarışmacısı Zeo Jaweed yarı finali başarıyla geçerek Çarşamba yapılacak finallere kaldı.

Bu akşam yarı final heyecanının yaşandığı O Ses Türkiye’de 8 yarışmacı sahneye çıkan ve zorlu rakiplerinden daha iyi bir performans göstererek finale kalabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptı.

O SES TÜRKİYE’DE ÖZGECAN HASSASİYETİ / HABERİ İÇİN TIKLAYIN

TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye’de büyük final adım adım yaklaşırken, yarışmacılar yarı finallerde performanslarını sergilediler.  O Ses Türkiye’de yarı final eşleşmeleri heyecanı devam ediyor. Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş ve Mazhar Alanson ile Özkan Uğur’un takımlarından başarılı yarışmacılar programda canlı yayında sahneye çıkarak performansları sergiledi. Canlı olarak yayınlanan yarışmada izleyecilerin SMS oyları sonucunda yarı finali başarıyla geçen ve elenen yarışmacıların kim olduğu belli oldu. O Ses Türkiye’de artık final yaklaştıkça heyecan da had safhaya ulaştı.

O SES TÜRKİYE YARI FİNALDE KİMLER ELENDİ?

Toplan 8 yarışmacının şarkılarıyla müthiş bir mücadele verdiği yarı finallerde Ebru Gündeş’in takımından Sahil Ekmekçi, Gökhan Özoğuz’un takımından Muhammed Vanal, Mazhar Alanson ve Özkan Uğur’un takımından Osman Vahit Özdal ve Hadise’nin takımından Sarper Arda Akkaya elendi.

O SES TÜRKİYE FİNALDE YARIŞACAK İSİMLER KİMLER?

Heyecan dolu oylama sonucunda Çarşamba akşamı yapılacak finalde yarışacak 4 isim belli oldu. Finalde Hadise’nin takımında yer alan Zeo Jaweed, Ebru Gündeş’in takımından Elnur Huseyinov ve Gökhan Özoğuz’un takımından Emrah Güllü ile Kaya Aslantape yarışacak.

MAZHAR VE ÖZKAN’A BÜYÜK ŞOK!o-ses-türkiye-mazhar-özkanMüzik dünyasının efsane isimlerinden olan MFÖ grubu üyeleri Mazhar Alanson ve Özkan Uğur bu sene ilk defa O Ses Türkiye jüri koltuğuna oturmuştu. Yarışmacılar arasında pek çok iyi ses, Mazhar ve Özkan’ı seçmişti. Ancak yarı finallere tek yarışmacı Osman Vahit Özdal’la kalan Mazhar ve Özkan, favori gösterilen Osman Vahit Özdal’ın elenmesiyle yarışmayı yarı finalde kaybeden tek jüri oldu. Mazhar Alanson ve Özkan Uğur’un takımından finalde yarışacak isim kalmadı.

GÖKHAN’IN BÜYÜK ZAFERİ

Gökhan Özoğuz geçen sene de O Ses Türkiye’yi kazanan jüri üyesi olmuştu. Bu sene de finalde yarışacak 4 isimden 2’si Gökhan’ın takımından oldu. Gökhan Özoğuz’un takımından olan Emrah Güllü ile Kaya Aslantape Çarşamba akşamı büyük finalde yarışacak ve birincilik mücadelesi verecek.osman-vahit-özdal

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

O Ses Türkiye final akşamı kimler yarışacak?

x