e
sv

O Ses Türkiye’de yarı finale kim elendi kim birinci oldu?

O Ses Türkiye yarışmasında Salı akşamı yarı final mücadelesinde kimler elendi hangi yarışmacılar devam ediyor?

O SES TÜRKİYE’DE ÖZGECAN HASSASİYETİ / HABERİ İÇİN TIKLAYIN

TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye’de büyük final adım adım yaklaşırken, yarışmacılar yarı finallerde performanslarını sergilediler.  O Ses Türkiye’de yarı final eşleşmeleri heyecanı devam ediyor. Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş ve Mazhar Alanson ile Özkan Uğur’un takımlarından başarılı yarışmacılar programda canlı yayında sahneye çıkarak performansları sergiledi. Canlı olarak yayınlanan yarışmada izleyecilerin SMS oyları sonucunda yarı finali başarıyla geçen ve elenen yarışmacıların kim olduğu belli oldu. O Ses Türkiye’de artık final yaklaştıkça heyecan da had safhaya ulaştı.

O SES TÜRKİYE FİNAL NE ZAMAN / HABER İÇİN TIKLAYIN

O Ses Türkiye yarışmasında 4 isim finale giderken 4 isim de yarışmaya veda etti.

Toplan 8 yarışmacının şarkılarıyla müthiş bir mücadele verdiği yarı finallerde Ebru Gündeş’in takımından Sahil Ekmekçi, Gökhan Özoğuz’un takımından Muhammed Vanal, Mazhar Alanson ve Özkan Uğur’un takımından Osman Vahit Özdal ve Hadise’nin takımından Sarper Arda Akkaya elendi.

O Ses Türkiye’de Kaya Aslantepe, Zeo Jaweed, Emrah Güllü ve Elnur Huseyinov finale adını yazdırdı.

GÖKHAN’IN BÜYÜK ZAFERİ

Gökhan Özoğuz geçen sene de O Ses Türkiye’yi kazanan jüri üyesi olmuştu. Bu sene de finalde yarışacak 4 isimden 2’si Gökhan’ın takımından oldu. Gökhan Özoğuz’un takımından olan Emrah Güllü ile Kaya Aslantape Çarşamba akşamı büyük finalde yarışacak ve birincilik mücadelesi verecek.osman-vahit-özdal

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

O Ses Türkiye’de yarı finale kim elendi kim birinci oldu?

x