baby sensory

O Ses Türkiye’de yarı finale kimler kaldı?

10 Mart 2017 Cuma, 15:10

O Ses Türkiye 2017’nin büyük finali 2 hafta sonra canlı yayınla ekranlarda olacak. O Ses Türkiye’nin çeyrek final programında ise yarı finale yükselen yarışmacılar belli oldu.  Yarı finale en çok yarışmacı çıkan Hadise ve Gökhan oldu.

Çeyrek finalde Hadise’nin 6, Gökhan-Hakan’ın 5, Murat Boz’un 3, Sibel Can’ın 1 yarışmacısı yarıştı. O Ses Türkiye çeyrek finalinde gruplar halinde yarışan yarışmacılardan her gruptan en çok SMS desteğini alan iki yarışmacı O Ses Türkiye’de yarı final heyecanını yaşamaya hak kazandı. Yarı finale Hadise ve Gökhan’ın 3, Sibel Can ve Murat Boz’un ise 1 yarışmacısı çıkabildi. İşte O Ses Türkiye çeyrek finalinde yaşanan eleme süreçleri;

O SES TÜRKİYE 2017 YARI FİNALİSTLERİ KİMLER OLDU?

İlk gruptan SMS oylaması sonrasında Hadise’nin yarışmacısı Cihangirve Gökhan-Hakan’ın takımından Resul yarı finale yükseldi. Elenen isimler ise Murat Boz’un takımından Armador ve Gökhan-Hakan’ın takımından Suami oldu.

İkinci gruptan SMS oylaması sonrasında Hadise’nin yarışmacısıDodan ve Gökhan-Hakan’ın takımından Keremhan yarı finale yükseldi. Elenen isimler ise Hadise’nin takımından Joker ve Gökhan-Hakan’ın takımından Dino oldu.

Üçüncü gruptan SMS oylaması sonrasında Murat Boz’un yarışmacısıToprak Kardeşler ve Sibel Can’ın takımından Burhan yarı finale yükseldi. Elenen isim ise Hadise’nin takımından Sevil oldu.

Dördüncü ve son gruptan SMS oylaması sonrasında Hadise’nin yarışmacısı Taylan ve Gökhan-Hakan’ın takımından Enis yarı finale yükseldi. Elenen isimler ise Hadise’nin takımından Şeyda ve Murat Boz’un takımından Karima oldu.

You must be logged in to post a comment Login