Paramparça dizisi nasıl bitecek? Paramparça final ne zaman

Paramparça dizisinin final bölümünde neler olacak? Paramparça 97. ve final bölümüyle ekranlara veda ediyor…

Endemol Shine Türkiyenin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini  Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban ve Mine Tugay’ın paylaştığı Paramparça dizisi 27 Mart Pazartesi  günü, saat 20.00’de 97’nci  ve final bölümüyle Star TV’de.

Yönetmenliği Altan Dönmez’e, senaryosu Yıldız Tunç’a ait olan, üç sezondur büyük bir beğeni ve ilgiyle izlenen Paramparça’nın sürprizlerle örülü muhteşem final bölümü, uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

HAZAL İÇİN ÇOK GEÇ…
Cihan’ın ‘Ya Damir, ya ben!’ restiyle yalıya dönen Hazal, Damir  ilegizli saklı görüşmeye devam eder. Hazal, Damir  ile gelecek planlarına devam ederken, Damir hakkında duyduğu bir gerçekle irkilir! Hazal, Damir’in tanıdığı adam olmadığını anlamıştır ancak artık çok geçtir… Öte yandan Ozan da Yavuz’un gerçek yüzünü görmüştür…

DAMİR, CİHAN’IN KARŞISINA ÇIKIYOR
Hazal’ı saplantılı şekilde seven Damir, Cihan’ın karşısına çıkar. Ona, Hazal’ı ne kadar sevdiğini anlatmaya çalışır. Cihan, Damir’e çok net bir cevap verir ve Hazal’dan  vazgeçmemesi halinde ya onun ya da kendisinin öleceğini söyler. Damir pes etmez, yeni planı için Asuman’ı devreye sokar… Tüm bu yaşananlardan bunalan Cihan, aldığı kararla herkesi şaşkına çevirir.

TÜM SORULAR YANIT BULUYOR
Paramparça’nın final bölümünde tüm dengeler değişecek… Dilara’yı şimdi ne bekliyor? Hazal, Damir’e onu artık istemediğini nasıl söyleyecek?
Damir’e savaş açan Cihan şimdi ne yapacak? Cansu ’nun hastalığı ile ilgili doktorun son kararı ne olacak?  Ozan ,  Yavuz ’dan intikam alabilecek mi?  Ekrem Bey ’i bekleyen büyük sürpriz ne?  Keriman  ve  Özkan ’ı nasıl bir gelecek bekliyor? Tüm aile nerede, neden bir araya gelecek? Bu buluşmada neler yaşanacak? Tüm bu soruların ve daha fazlasının yanıt bulacağı Paramparça’nın final bölümünde nefesler tutulacak…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Paramparça dizisi nasıl bitecek? Paramparça final ne zaman

x