Kanal D’de bu hafta iki yeni dizi başlıyor

Kanal D’de bu hafta İsimsizler ve Kara Yazı isimli iki yeni dizi başlıyor.. İşte yeni diziler İsimsizler ve Kara Yazı’nın detayları…

Uzun süredir hazırlıkları süren, özel tim asker ve polislerinin terörle mücadelesini anlatan İsimsizler dizisi ilk bölümüyle Pazartesi akşamı 20.00’de başlıyor. Kanal D’nin bu hafta ekrana süreceği ikinci yeni dizi ise Kara Yazı olacak.

KARA YAZI DİZİSİNİN DETAYLARI VE FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYIN

Fatih ve yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan isimsiz kahramanların Virankaya’daki hikayesi başlıyor. Barakuda Film & Es Film; Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin yapımcılığında yakında Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak “İsimsizler” umutsuzluk kokan bir tabloyu umudun resmine dönüştürmek için verilen mücadeleyi konu alacak.

İSİMSİZLER DİZİSİNİN DETAYLARI VE FRAGMANLAR İÇİN TIKLAYIN

Başrollerinde Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı ve Ushan Çakır’ın rol aldığı Kara Yazı dizisi ise ilk bölümüyle Salı akşamı 20.00’de Kanal D’de olacak.

Ünlü senaristler Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı Kara Yazı dizisi, sevgisiz babasının fiziksel şiddetine maruz kalarak büyümüş, tek derdi kendi kozmetik şirketini büyütüp babasının takdirini kazanmak olan Mehmet Karahan ile babasının namus takıntısı yüzünden kadınlığı bastırılmış, iki kız kardeşine sahip çıkmaya çalışan ve tek hayali kimya öğretmenliği yapabilmek olan Yaren Uluçınar’ın hikayesini konu alıyor. 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kanal D’de bu hafta iki yeni dizi başlıyor

x