Pelin Karahan’a Nefis Tarifler Show TV ekranlarında

Ekranların sevilen ve özlenen yüzü Pelin Karahan yeni yemek programı Pelin Karahan’la Nefis Tarifler ile Show TV ekranlarında olacak.

Pelin Karahan, yeni programında mutfağa giriyor, evlerinize konuk oluyor. Tadı damakta kalacak yemekleri sizler için yapıyor. Sürpriz misafirleriyle birlikte lezzet dolu tariflerini Show TV’de paylaşıyor. Uzun bir aradan sonra ekranlara ilk kez,  mutfaktaki meziyetlerini konuşturmak için dönüyor.

PELİN KARAHAN’LA NEFİS TARİFLER EYLÜL’DE SHOW TV’DE BAŞLIYOR!
Pelin Karahan, hafta içi her gün elinin lezzetini yöresel yemeklerle buluşturan, mutfakta şahane tatlar ortaya çıkaran hanımlarla birlikte, şehir şehir Anadolu Mutfağını evlerinize getirecek. “O yemeği hazırlarken neden ben aynı tadı, kıvamı tutturamıyorum” diyenler… Pelin Karahan’la Nefis Tarifler tam size göre… Her yemeğin tadına tat katan önemli ipuçları ve lezzet tüyoları da Pelin Karahan’la Nefis Tarifler’de ekrana geliyor.

İçinizi ısıtacak çorbalar, tadı damakta kalacak ana yemekler, masanızı donatacak yöresel tatlar, bin bir çeşit tatlılar, çay saatinizde keyfinize keyif katacak pastalar, kurabiyeler, daha neler neler…

Ekranların en leziz programı Pelin Karahan’la Nefis Tarifler Eylül’de Show TV’de başlıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Pelin Karahan’a Nefis Tarifler Show TV ekranlarında

x