İçerde finalinde neler oldu? İşte finale damga vuran sahneler

Fenomen dizi İçerde nefes kesen bir finalle ekrana veda etti. İşte İçerde dizisinin final bölümünde yaşananlar ve dikkat çeken sahneler

İçerde dizisinin ekranlara gelen final bölümü beklenenin aksine mutlu sonla bitti! Dizinin son dakikalarına kadar izleyiciler Mert yada Sarp’ın öldüğünü sandı. İçerde dizisininde Çetin Tekindor’un canlandırdığı Celal’in sonu ise kötü oldu. Usta oyuncu Çetin Tekindor son sahnelerindeki oyunculuğuyla herkesi yine kendisine hayran bıraktı.

Uzun bir süredir İçerde dizisini takip eden izleyiciler dizinin bitmesiyle ilgili üzüntüyle paylaşım yaptılar. Dizinin yayınlanan final bölümünde ise nefesler tutulmuştu. Celal fırtınası bir türlü bitmek bilmiyordu. Davut canı pahasına son planını devreye soktu. Durumdan haberdar olan Sarp bu sefer Celal’i elinden kaçırmak istemiyordu. Celal, hikayenin başladığı noktaya geri dönerek sona hazırlandı.

İşte, İçerde dizisinin finalinde yaşananlar.

BÜYÜK FİNALDE MİNİK KALPLER İÇERDE!
‘İçerde’ ekibi, 19 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak final bölümü heyecanını İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek sürprizlerle dolu Büyük Final gecesinde yaşadı. Ebru Akel’in sunumuyla gerçekleşecek etkinlikte, ‘İçerde’ dizisinin büyük beğeni toplayan müziklerine imza atan Toygar Işıklı da özel bir performans sergiledi..

‘İçerde’ ekibinin, 38 hafta boyunca yaşattıkları sürprizlere yenilerini ekleyecekleri gecenin bilet satışlarından elde edilecek gelir, Tekirdağ’da kurulacak MİKA-DER ve İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışlanacak.

Celal’in ayırdığı Yılmaz Kardeşler’in hikâyesinin son perdesinde heyecan ve gerilim doruk noktasına ulaşacak. Celal’i demir parmaklıklar ardına gönderen Yılmaz Kardeşler,
anneleri Füsun ve Eylem’in önünde birbirlerinin özlemiyle geçirdikleri yılların acısını çıkaracaklar. Artık önlerinde hiçbir engel kalmayan Sarp ve Mert’in en mutlu anını, onlardan intikam almaya yeminli Celal gölgeleyecek. Davut’un planı sayesinde Celal’in kaçmayı başardığı anla ‘İçerde’, büyük aksiyon filmlerini aratmayacak bir sahneye imza atacak.

Ekran başındakileri ters köşe hamleleriyle soluksuz bırakan ‘İçerde’de intikam almaya yeminli Celal’in, Mert’in en mutlu gününde karşısına çıktığı an izleyicileri diken üstünde tutacak. Eylem’e evlenme teklifi etmek üzere lunaparka götüren Mert, hayatının en mutlu anında sürpriz bir gelişmeyle sarsılacak. Eylem’e silah doğrultulduğunu fark etmesiyle Celal’in orada olduğunu gören Mert, yeniden Celal’in eline düşecek. Kardeşini kurtarmak için Celal’in peşine düşen Sarp, zamanla yarışırken ekran başındakiler ise büyük bir heyecan ve merakla “Yılmaz Kardeşler’den biri ölecek mi?” sorusunun cevabını bekleyecek. İki tarafın, birbirlerini yok etmek üzere son kez karşı karşıya geldiği büyük hesaplaşma, ‘İçerde’ tarihine damgasını vuracak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

İçerde finalinde neler oldu? İşte finale damga vuran sahneler

x