Pelin Körmükçü Arka Sokaklar’da hangi rolde oynuyor? Arka Sokaklar Gonca kim

Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar dizisine Gonca rolüyle Pelin Körmükçü katıldı. Arka Sokaklar’ın Gonca’sı Pelin Körmükçü kimdir?

Kanal D ekranlarında 12. sezonuyla ekranlarda olan Arka Sokaklar’a ünlü oyuncu Pelin Körmükçü de katıldı. Uzun bir aranın ardından ekranlara dönen Pelin Körmükçü Arka Sokaklar’da Gonca rolünü canlandıyor.

Başrollerini Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Zafer Ergin ve Alp Korkmaz gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Arka Sokaklar yeni bölümleriyle cuma akşamları Kanal D ekranlarında..

PELİN KÖRMÜKÇÜ KİMDİR? 

Ünlü tiyatro ve dizi film sanatçısı Pelin Körmükçü, 10 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babasının adı Okay Körmükçü’dür. Tiyatrocu bir aileden gelmektedir. Darülbedayi’nin önemli oyuncularından Hazım Körmükçü’nün torunudur. Ayrıca abisi Hazım Körmükçü ve kuzeni Hikmet Körmükçü oyuncudur.

Uygulamalı Tiyatro-oyunculuk-seslendirme Eğitimi alan Pelin Körmükçü, 1988 yılında özel bir televizyon kanalında oyuncu olarak iş hayatına atıldı. Çeşitli Sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Calve Çorba, Clos-up Diş Macunu, Vestel gibi reklam filmlerinde oynadı. Duru Tiyatroları, Hadi Çaman Tiyatrosu, Yeditepe Oyuncuları, Beşiktaş Kültür Merkezinde tiyatro oyunlarında oyuncu olarak görev aldı.

1994 yılında Hadi Çaman ile Yeditepe Oyuncuları tiyatrosunda oyunculuk yaptı. Seslendirme çalışmaları da yapan Pelin Körmükçü, (BKM ) Beşiktaş Kültür Merkezi kadrosunda da görev yaptı.

ARKA SOKAKLAR 454. BÖLÜM KONUSU – HÜSNÜ GÖZALTINA ALINIYOR!

Aras ve Hüsnü arasındaki gerginlik devam ederken, polisler Hüsnü’nün evinde arama yapar

Aylin ve Hakan, Bahar’ı Aras’la görürler. Arif bunu öğrenince, Bahar’ı, Burçak davasından çıkarır. Hüsnü’nün pavyonlardan haraç topladığına dair iftira atılmaktadır ve Hüsnü gözaltına alınır; ancak, suçsuzluğunu kanıtlamak için, Cemre ve yanındaki suç ortağının peşine düşer.

Taş ocağında yüzü görünmeyen iki adam, Kayhan’ı bıçaklayarak öldürürler. Kayhan, Yonca isimli, kendisinden yaşça büyük biriyle kalmakta ve kadının çocuklarına bakmaktadır. Ekibimiz katillerin peşine düşer. Cemre, Mafya babası Gündüz’le iş birliği halindedir. Gündüz, Özcan isimli zengin bir iş adamına çalışmaktadır. Gazeteci Tarık, Özcan’a şantaj yapmıştır. Özcan’da Tarık’ın elindeki delilleri alması için Gündüz’ü görevlendirir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Pelin Körmükçü Arka Sokaklar’da hangi rolde oynuyor? Arka Sokaklar Gonca kim

x