Poyraz Karayel Ayşegül için söyledi! Kaç Kadeh Kırıldı

İlker Kaleli oyunculuk kadar arabesk müzikte de başarılı olduğunu kanıtladı!

29 Ekim 2015 Perşembe, 01:26

Poyraz Karayel dizisinde Poyraz Kaç Kadeh Kırıldı şarkısını söyledi.

İlker Kaleli Poyraz Karayel dizisinin 29. bölümünde sahne aldı şarkı söyledi! Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’in 28 Ekim Çarşamba yayınlanan 28. bölümünde Poyraz Ayşegül’e büyük bir sürpriz yaptı. Ayşegül’ün Mete’yle katıldığı nişan töreninde şarkıcı kılığına giren Poyraz sahneye çıktı ve Kaç Kadeh Kırıldı şarkısını söyledi.

Kanal D’nin yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı kadrosunda; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Özkan Uğur, İdil Fırat, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Emel Çölgençen, Hare Sürel , Ece Özdikici ,Cem Cücenoğlu,  Ataberk Mutlu, İsmail Düvenci, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan’ın yer aldığı ‘Poyraz Karayel’ın Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde; Poyraz, Ayşegül için sahneye çıktı.

Ayşegül, Sinan’ın söylediklerinden sonra Poyraz’dan uzak durup onu tamamen hayatından çıkarmaya karar vermiştir. Mete’ye bir şans vermek isteyen genç kadın Mete’nin arkadaşının nişanına gitmeye karar verir. Poyraz ise Ayşegül’e olan aşkından vazgeçmeye niyeti yoktur. Mete ile nişana giden Ayşegül sahnede Poyraz’ı görünce neye uğradığını şaşırır. Çünkü Poyraz, Ayşegül için sahnededir.Po

You must be logged in to post a comment Login