Poyraz Karayel’de Sefer’den Yalan Dünya türküsü

29 Ekim 2015 Perşembe, 01:12

Poyraz Karayel dizisinin 28 Ekim Çarşamba yayınlanan 29. bölümünde Sefer saz eşliğinde Yalan Dünya türküsünü seslendirdi.

Poyraz Karayel’de Bahri Baba’nın en yakın adamlarından olan ve Kanbolat Görkem Arslan’ın canlandırdığı Sefer karakteri söylediği türküyle herkesi şaşırttı. Neşet Ertaş’ın unutulmaz eseri Yalan Dünya’yı saz eşliğinde söyleyen Sefer’in sesi de izleyenlerin beğenisini kazandı.

Poyraz Karayel 29. bölümde neler oldu?

Poyraz Karayel’in bilinmezlerinden biri olan Adil Topal gerçeği gün yüzüne çıktı! Ve bakın Adil Topal kim çıktı…Poyraz ve Meltem’in babalarının yıllar sonra hiç beklemedikleri bir anda ortaya çıkması iki kardeşi de dağıtır. Fakat babalarının Adil Topal olması ihtimali Poyraz’ı ve Meltem’i toparlanmak ve harekete geçmek zorunda bırakır.

Ayşegül Mete’nin söylediklerinden sonra kardeşinin ölümünün peşine düşmüştür, ama duydukları onun canını daha da çok yakacaktır. Poyraz ve Ayşegül böyle dibe vurmuş haldeyken, bir de üstüne yanlarında Mete ve Begüm varken karşılaşmaları her şeyi daha da beter eder.

Sinan ise Ayşegül’e ettiği telefonun vicdan azabını hala aşamamıştır. Sema Sefer’in zoruyla doktora gider, çıkacak sonuç ikisini de çok korkutmaktadır. Meltem’in bulduğu ipucu Poyraz ve Meltem’i Adil Topal konusunda hiç beklemedikleri bir noktaya getirir.

You must be logged in to post a comment Login