Poyraz Karayel’den isyan ettiren final bölümü

Kanal D’nin fenomen dizisi Poyraz Karayel’in final bölümünde yaşananlar dizinin hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğrattı. Poyraz Karayel’in mutsuz finali izleyenleri ağlatırken, acı son için senarist Ethem Özışık’a da tepki yağdı.

İLKER KALELİ VE BURÇİN TERZİOĞLU’NDAN FİNAL SONRASI DUYGUSAL VEDA MESAJLARI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

TVAktuel.com ÖZEL-Kanal D’de 3. sezonuyla ekranlarda olan Poyraz Karayel 1 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan 82. bölümüyle final yaparak ekrana veda etti. Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ve Ataberk Mutlu’nun paylaştığı Poyraz Karayel’in final bölümü izleyenleri ağlattı.

POYRAZ KARAYEL OYUNCULARI DİZİYE BÖYLE VEDA ETTİ – DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Poyraz Karayel’in son sahnelerini izleyenler dizinin mutlu sonla biteceğini düşündü ancak fenomen dizinin finali, sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı. Poyraz ve Ayşegül mutlu bir şekilde minibüsleriyle İstanbul’dan uzaklaşırken, durdukları benzin istasyonunda şok bir sahne yaşandı. Çınar’ın ölümüyle çıldıran Nevra, benzinliğin tuvaletinde Ayşegül’ü sırtından bıçakladı. Dışarda bekleyen Poyraz’ın yanına kadar ulaşabilen Ayşegül, son nefesini ise sevdiği adamın kollarında verdi. Ayşegül’ün ölüm sahnesi herkesi ağlattı. Ayşegül’ün ölümünden sonra ise Poyraz bir daha kendine gelemedi ve akıl sağlığını kaybederek hastaneye kapatıldı.

BAHRİ BABA’NIN DON VİTO CORLEONE SONU

Diğer yandan kızını kaybeden Bahri Umman, bu acıdan 10 ay sonra tüm işlerini oğlu Sadrettin’e bıraktı ve yeni baba Sadrettin oldu. Bahri Umman ise torunuyla bahçede oynarken kalp krizi geçirerek öldü. Dizide Bahri Umman’ın ölüm sahnesi ise efsane film The Godfather’da Vito Corleone’nin ölüm sahnesiyla aynı olması dikkat çekti.

Dizinin finalinde tek mutlu olay ise Zülfikar ve Meltem’in evlenmesi oldu. Dizinin sevilen çifti finalde evlendi ve üçüz bebekleri oldu.

POYRAZ KARAYEL HAYRANLARINDAN FİNAL TEPKİSİ

Poyraz Karayel’in oldukça acı bir sonla bitmesi ise dizinin hayranlarını isyan ettirdi.  Sosyal medyada yazılan onbinlerce mesajda senarist Ethem Özışık’a da mutsuz son tepkisi vardı!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Poyraz Karayel’den isyan ettiren final bölümü

x