Vatanım Sensin yeni bölüm bu akşam var mı?

Kanal D’nin dönem dizisi Vatanım Sensin’in bir hafta aradan sonra 2 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 17. bölümünde Cevdet Eşref Paşa’yı vuracak mı sorusu yanıt bulacak.

OKAN YALABIK VATANIM SENSİN’DE Mİ OYNAYACAK? DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Vatanım Sensin dizisi geçen hafta yeni bölümüyle ekrana gelmemişti. Sevilen dizinin 17. bölümü bu akşam yayınlanacak. Dizinin yeni bölümünde, Yunan tarafında yer almak zorunda olan Cevdet’in Eşref Paşa’yı vurması istenecek. Hilal’den hem ekran başındakileri hem de Leon’u şaşırtacak bir itiraf gelecek.

Vatanım Sensin’in yeni bölümünde geçtiğimiz hafta esir olmaktan son anda kurtulan Cevdet’in tarafını belli etmesi ve gizli görevde açığa çıkmaması için Eşref Paşa’yı öldürmesi isteniyor. Cevdet vazifesine dönebilmek için Eşref Paşa’yı Yunanlılara teslim eder; ancak bu hamlesi onları bir hain olmadığına ikna etmez. Bu durum Cevdet’e yeni bir karar aldırtır. Yunanlıların Cevdet’e vazifesini iade etmek için koştukları şart ise onu daha çok çıkmaza sokar. Cevdet’ten Eşref Paşa’yı meydanda kurşuna dizmesi istenir.

VATANIM SENSİN 17. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Eşref ise kendisine bir şey olması durumunda Yunanlıların eline geçen bir mektupla deşifre olacağını söyler. Kendisiyle birlikte onu da yakacaktır. Mustafa Kemal Paşa için vazifeye dönmesi elzem olan Cevdet bir karar vermek zorundadır.
VATANIM SENSİN 17. BÖLÜM 1. FRAGMAN

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Vatanım Sensin yeni bölüm bu akşam var mı?

x