baby sensory

Poyraz Karayel’de şarkıcı Selin Karaca rolüyle Beste Kökdemir sürprizi

31 Aralık 2015 Perşembe, 01:59

Poyraz Karayel’de şarkıcı Selin Karaca’yı canlandıran Beste Kökdemir kimdir?

BESTE KÖKDEMİR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Açelya’yı oynayan Beste Kökdemir, Poyraz Karayel dizisinin 38. bölümüne konuk oldu.

BURÇİN TERZİOĞLU’NUN FOTOĞRAFI INSTAGRAM’I SALLADI

O3 Turkey Medya’nın Warner Bros yapımı dünyaca ünlü Pretty Little Liars’ın uyarlaması olarak Star Tv ekranlara gelen Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki Açelya rolü ile dikkat çeken genç oyuncu Beste Kökdemir Poyraz Karayel dizisinde rol almaya başladı. Dizide konuk oyuncu olacak olan Beste Kökdemir, Poyraz Karayel’in 30 Aralık Çarşamba yayınlanan 38. bölümünde diziye katıldı. Hikayeye Selin Karaca adında bir şarkıcı olarak konuk olan Kökdemir’in Poyraz Karayel’de ne kadar oynayacağı ise bilinmiyor. Poyraz Karayel dizide tehditler alan ünlü şarkıcı Selin Karaca’ya koruma olarak görevlendirildi.

POYRAZ KARAYEL DİZİSİNDE ŞOK AYRILIK

Beste Kökdemir

Beste Kökdemir

POYRAZ KARAYEL 38. BÖLÜM KONUSU

Bahri’lerin evindeki çatışma sırasında Mete’nin ölümü tüm Umman ailesini perişan eder, ama özellikle de Bahri’yi… Bahri kendisiyle derin bir iç hesaplaşmaya girer.

Poyraz ise İsmail Karayel’i vurmasının ardından Emniyet Amirliği görevinden uzaklaştırılmış, geçici bir göreve atanmıştır. Yeni görevi ünlü şarkıcı Selin Karaca’yı korumaktır.

Ümran’ın kocasından dayak yediğini ilk keşfeden Ayşegül olur. Ama bunu keşfetmesi Ayşegül’ün başını da belaya sokar. Mete’nin ölümünden sonra Sema sakladığı sırrı ile ilgili bir iç hesaplaşmaya girer. Bu sırada Dafne şans eseri Sema’nın hastalığını öğrenir. Peki Dafne bu gerçeği Sefer’e söyleyecek midir?

Poyraz yeni göreviyle birlikte Ayşegül’e yeniden yalanlar söylemek zorunda kalır, üstelik Poyraz’ın başta burun kıvırdığı bu vazifenin gerçek yüzü zamanla anlaşılacaktır…

You must be logged in to post a comment Login