baby sensory

Yeter dizisi atv

Yeter dizisi konusu nedir oyuncuları kimler? İşte Yeter dizisinden tüm bilgiler

31 Aralık 2015 Perşembe, 00:40

Yeter dizisi konusu ne? Yeter dizisi hangi oyuncular rol alıyor? Yeter dizisi hakkında tüm haberler

YETER DİZİSİNİN GÜZEL OYUNCUSU EBRU TUĞÇE KURŞUNLU FOTOĞRAFLARI

ATV’nin aile içi şiddete dikkat çekecek olan dizisi Yeter, 31 Aralık Perşembe akşamı 20.00’de ilk bölümüyle ekranlarda olacak. ATV’nin yılbaşı akşamı ekrana süreceği Yeter dizisi ilginç senaryosuyla dikkatleri çekiyor.

Dizide çaresiz bir annenin çocuğu için söylediği yalanın, etrafındaki hayatları nasıl söndürdüğü anlatılıyor. Hayatlar alt-üst olurken; karı-koca arasında yaşanan psikolojik savaşta, kadın ya esarete teslim olacak ya da cesaret göstererek çocuklarına ve kendine yeni bir hayat kuracaktır…Yeter dizisinin 1. Bölümü 31 Aralık Perşembe saat 20:00’de ATV’de.

Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği, senaryosunu Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş’ın kaleme aldığı Yeter dizisinde Pelin Karahan, Yurdaer Okur başrolleri paylaşıyor. Dizide, Korel Cezayirli, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Fatih Koyunoğlu, Wilma Elles, Selen Domaç, Tolga Evren ve Osman Albayrak  gibi isimler de rol alıyor.

YETER DİZİSİ 1. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

YETER DİZİSİ 1. BÖLÜM KONUSU
31 Aralık 2015, Perşembe 20:00 Aylin, beyin cerrahı Yekta Harmanlı’yla evlenir. Yekta, hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını isteyen, takıntılı bir adamdır. Aylin’in hayatı kocasının gerçek yüzüyle tanışmasıyla kabusa döner. İlk çocukları olan Kaan, gün geçtikçe babası gibi şiddet eğilimleri göstermeye başlar. Aylin, ikinci çocuğuna hamile kaldığını öğrendiğinde, kocasından kurtulmak için arkadaşlarının yardımıyla bir plan yapar. İkinci çocuğunu kocasına doğumda ölmüş gibi gösterir. Bebeği de bir süreliğine çocukları olmayan abisi ve yengesine verir. Yengesi para karşılığında sırrını saklamayı ve çocuğuna bakmayı kabul eder.

yeter-dizisi

Aradan beş yıl geçer. Aylin kocasından kaçmak için yeterli parayı biriktirir; ancak planı Yekta’nın parayı bulmasıyla suya düşer. Öte yandan çocuğuna bakan yengesi, Aylin’den beklediği maddi desteği alamayınca öfkelenir. Durumu aşığıyla paylaşır. Aşığı da para sızdırmak için, Yekta’ya öldü sandığı çocuğunun yaşadığını söyler. Aylin’in hayatı Yekta’nın gerçeği öğrenmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu girdapta ona yardım eden tek kişi gençlik aşkı Uras olacaktır…yeter-dizisi-fotoğrafları

Başrollerini Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Korel Cezayirli, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Fatih Koyunoğlu, Selen Domaç, Tolga Evren ve Osman Albayrak gibi isimlerin paylaştığı yapıma daha önce ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’, ‘Kahireli Plas’ ve ‘Filinta’ gibi projelerde rol alan Wilma Elles dahil oldu.wilma-elles-11 Güzel oyuncu, dizide İdil karakterini canlandıracak.

YETER DİZİSİNDEN MERAK UYANDIRAN TANITIM

ATV’nin, merakla beklenen, sezona damgasını vuracak dizisi Yeter’in yayın tarihi belli oldu. Dizinin ilk bölümü, yılın son günü 31 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarına gelecek.
YETER AİLE İÇİ ŞİDDETE PARMAK BASIYOR

Ocak ayında ATV’de ekrana gelecek ‘Yeter’ dizisinin çekimleri devam ediyor.

Aile içi şiddete dikkat çeken senaryosuyla öne çıkan dizide, Pelin Karahan ve Yurdaer Okur  başrolde. Korel Cezayirli, Ayşin Yeşim Çapanoğlu ve Selen Domaç’ın rol aldığı yapım, baskı ve şiddetin gölgesinde yaşanan dramı ve bir annenin evladı için verdiği amansız mücadeleyi anlatıyor. Dizinin kadrosuna bir güzel oyuncu daha katıldı.

Daha önce Leyla ile Mecnun ve İşler Güçler dizilerinde rol alan güzel oyuncu Tuğçe Kurşunluoğlu, Yeter dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Yeter dizisi Ocak 2016’da ATV’de yayınlanmaya başlayacak.Tuğçe Kurşunluoğlu

Yeter dizisinden ilk fragman da yayınlandı.

ATV’DEN YENİ DİZİSİ; YETER

atv, izleyenlerini derinden etkileyecek ve gündem yaratacak bir yapımı ekranlara getirmeye hazırlanıyor: “YETER”.

Başrollerini Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Korel Cezayirli, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Selen Domaç, Tolga Evren ve Tuğçe Kurşunoğlu’nun paylaştığı, senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı yapım; aile içi şiddetin ortaya çıkardığı duygusal ve toplumsal travmaları da gözler önüne serecek.

Aralık ayında atv’de ekrana gelecek dizinin çekimlerine başlandı. İşte o kareler:

yeter-dizisi

‘Esaret mi, Cesaret mi?’
Yapımcılığını Koliba Film’in, yönetmenliğini Tarkan Karlıdağ’ın üstlendiği Yeter’de, başrolleri genç ve güzel oyuncu Pelin Karahan ile Karadayı dizisinde canlandırdığı Savcı Turgut karakteriyle izleyicinin beğenisini kazanan Yurdaer Okur paylaşıyor.
Yapımcılığını Koliba Film’in, yönetmenliğini Tarkan Karlıdağ’ın üstlendiği ‘Yeter’ dizisinin kadrosuna yeni iki oyuncu katıldı! Başrollerini Pelin Karahan, Yurdaer Okur ve Tuğçe Kurşunoğlu paylaştığı, senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı yapıma, son olarak Yılanların Öcü dizisinde rol alan Cansu Kurgun ile Kolpaçino filminde rol alan Mustafa Mert Koç dahil oldu.yeter-dizi

YETER DİZİSİ GENEL KONUSU

Çaresiz bir annenin çocuğu için söylediği yalan, girdap gibi çevresindeki herkesi içine çeker. Hayatlar alt-üst olurken; karı-koca arasında yaşanan psikolojik savaşta, kadın kahramanımızın iki seçeneği vardır: Ya esarete teslim olacak ya da cesaret göstererek çocuklarına ve kendine yeni bir hayat kuracaktır…
Senaryosunu Nalan Merter Savaş ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı “Yeter”in çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak.

Yeter dizisine son olarak Yılanların Öcü dizisinde rol alan Cansu Kurgun ile Kolpaçino filminde rol alan Mustafa Mert Koç dahil oldu.

Yeter dizisine son olarak Yılanların Öcü dizisinde rol alan Cansu Kurgun ile Kolpaçino filminde rol alan Mustafa Mert Koç dahil oldu.

 

You must be logged in to post a comment Login