Prison Break’te kimler rol alacak

09 Ağustos 2015 Pazar, 04:31

Fox’ta 2005-2009 yılları arasında yayınlanan en unutulmaz diziler arasında yer alan Prison Break, küllerinden doğan diziler kervanına katılmaya hazırlanıyor.

Wentworth Miller ve Dominic Purcell’i yeniden bir araya getirecek dizi için diğer oyuncularında dizide olup olamayacağı merak ediliyordu.

Yapımcılar ilk olarak Sarah Wayne Callies ile görüştüğünü Sarah’ın bu görüşmeyi şaka olarak algıladığını söylediler. Sarah’ın diziye sıcak baktığını eğer uygun zaman olursa oynayabileceğini dile getirmiş. Aynı zamanda yeni dizisi Colony içinde her 2 dizide de oynayabileceğini bunun set içi gizli kaçamak olduğunu yapımcılar dile getirdi. Eğer Colony dizisinin yapımcılarıda onay verirse Sarah Wayne Callies, ”Sara Tancredi” rolünü yıllar sonra tekrar oynayabilecek.

Bir diğer isim Jodi Lyn O’Keefe (Gretchen Morgan) ise Twitter hesabından attığı twitt ile kafaları karıştırdı. Oyuncunun yüksek ihtimal diziye dönebileceği konuşuluyor.

T-Bag karakteri hakkında konuşan yapımcılar bütün karakterleri bir arada görme konusunda heyecanlı olacağını özellikle T-Bag (Robert Knepper) hakkında çok heyecanlı olduklarını söyledi.

Henüz resmi olmasada Amaury Nolasco ( Fernando Sucre ) ve William Fichtner (Mahone) geri dönebileceği söylentileri var.

You must be logged in to post a comment Login