Rush Hour dizisi konusu, oyuncular ve fragmanı

28 Mart 2016 Pazartesi, 21:44

Rush Hour dizisi konusu ne? Rush Hour dizisi hangi oyuncular rol alacak? Rush Hour dizisinden haberler.

Jackie Chan ve Chris Tucker’ın başrolünü paylaştıkları komedi, aksiyon türündeki filmi Rush Hour (Bitirim İkili) CBS kanalının 2015-2016 sezonu dizileri arasında yer almaktadır.

Aynı isimli film serisinden uyarlanacak olan dizinin başrollerini Jon Foo ve Justin Hires paylaşıyor. Şu ana kadar açıklanan oyuncu kadrosunda Aimee Garcia (Dexter) ve Wendie Malick (Hot in Cleveland, Ultimate Spider-Man) rol alıyor.

Betsy Thomas tarafından yaratılan dizi ayrıca Bill Lawrence ve Liz Friedman imzasını taşıyor. 2 Out Rally Productions, Dozer Productions ve Warner Bros. Television ise dizinin ortak yapım şirketleri. Dizinin pilot bölümü ise Jon Turteltaub tarafından yönetildi.

Joon Foo dizide, Çin organize suç halkasına karışmış kız kardeşinin intikamını almak için Los Angeles’e gelen onurlu ve dövüş sanatlarında ustalaşmış Dedektif Lee karakterini canlandırıyor.

Justin Hires ise kendi kurallarına göre oynayan, Dedektif Lee’nin esprili ortağı Dedektif Carter karakterini oynuyor.

Carter’in amiri Captain Cole karakterini ise Altın Küre ve Emmy Ödülü adayı Wendie Malick canlandırıyor.

Rush Hour dizisi 2

Aimee Garcia ise Carter’in arkadaşı ve eski ortağı Çavuş Didi Diaz karakterini canlandırıyor.

Bu beklenmedik eşleştirme ile Dedektif Lee ve Dedektif Carter zaman zaman kültürel çatışmalarla birbirlerine parlasalar da onların müthiş bir takım olduğu inkar edilemez bir gerçek.

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/cE_KzuQNQnU” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

You must be logged in to post a comment Login