Şahane Damat dizisi

Yeni dizi Şahane Damat başlıyor..İşte Şahane Damat’tan yeni haberler

20 Haziran 2016 Pazartesi, 01:20

Şahane Damat dizisinin konusu ne hangi oyuncular rol alıyor? Şahane Damat dizisi hakkında tüm haberler…

Star TV’nin yaz sezonu için hazırlanan iddialı yapımı Şahane Damat dizisinin yayın tarihi belli oldu. Osman Sınav imzalı yeni dizide başrolleri Burcu Özberk, Ali Ersan Duru, Erhan Yazıcıoğlu, Hande Kaptan ve Nükhet Duru  paylaşıyor.  Şahane Damat dizisi 21 Haziran Salı günü 20.00’de ilk bölümüyle Star TV’de yayın hayatına başlayacak.

Kalabalık ve sevilen bir oyuncu kadrosundan oluşan Şahane Damat, şimdiden merakla bekleniyor. Dizinin genç ve yetenekli başrol oyuncuları Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru ise son dönemin yeni ikilisi olacağa benziyor.

Usta sanatçılar Nükhet Duru ve Erhan Yazıcıoğlu’nun da yer aldığı Şahane Damat’ın kadrosunda Hande Kaptan, Mesut Yılmaz, Mert Carim, Selin Uçer, Binnur Şerbetçioğlu, Köksal Engür, Leyla Göksun ve Selim Gürata’ da bulunuyor. Sürprizlerle dolu, eğlenceli bir aşk hikayesinin anlatıldığı “Şahane Damat”, Star TV’de izleyici ile buluşuyor.şahane damat dizisi (2)

Yönetmenliğini usta yönetmen Raşit Çelikezer’in yaptığı ve eğlenceli bir aşk hikâyesinin anlatıldığı yeni romantik komedi Şahane Damat’ın setinden ilk görüntüler basınla paylaşıldı.  İstanbul’da yapılan çekimlerde oyuncular ve yönetmen Raşit Çelikezer’in çalışmaları görülüyor. Dizinin genç ve sevilen başrol oyuncularından Burcu Özberk’in makyaj yaparken ve yönetmeniyle sahne çalışırken görüntüleri bulunuyor. Yayınlanan ilk teaser’da balkondan düşme sahnesiyle efsane bir karakter yaratacağının sinyalini veren usta sanatçı Nükhet Duru ise hastane odasındaki sahnesinde fotoğraflanmış. Dizinin “şahane damadı” başrol oyuncusu Ali Ersan Duru da set fotoğraflarında görülüyor. Dizinin eğlenceli karakterlerine can veren diğer usta oyuncuların da setten fotoğrafları bulunuyor.   şahane damat dizisi (5)Yapımcılığını duayen isim Osman Sınav’ın yaptığı Şahane Damat son dönemin merakla beklenen en eğlenceli dizilerinden biri olarak görülüyor.   Sürprizlerle dolu, eğlenceli bir aşk hikayesinin anlatıldığı “Şahane Damat” 21 Haziran Salı günü saat 20.00’de Star TV’de izleyici ile buluşuyor.şahane damat dizisi (4)Kalabalık ve sevilen bir oyuncu kadrosundan oluşan Şahane Damat, izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Son dönemin yeni ikilisi olarak görülen dizinin genç ve yetenekli başrol oyuncuları Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru’nun yanı sıra usta sanatçılar Nükhet Duru ve Erhan Yazıcıoğlu da kadroda yer alıyor.şahane damat dizisi (3) Şahane Damat’a renk katan diğer sanatçılar ise Hande Kaptan, Mesut Yılmaz, Mert Carim, Selen Uçer, Binnur Şerbetçioğlu, Köksal Engür, Leyla Göksun, Selim Gürata ve Anıl İlter.

ŞAHANE DAMAT DİZİSİ 1. BÖLÜM FRAGMAN

Ünlü yapımcı Osman Sınav, “Şahane Damat” ile seyirciyi yine ekrana kilitlemeye hazırlanıyor!şahane-damat-dizisi-afiş

Yönetmenliğini usta yönetmen Raşit Çelikezer’in üstlendiği dizinin oldukça kalabalık ve iddialı da bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Başrollerini genç ve yetenekli oyuncular Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru’nun paylaştığı dizide, tecrübeli sanatçılar Nükhet Duru ve Erhan Yazıcıoğlu da yer alıyor. Hande Kaptan, Mesut Yılmaz, Murat Carim, Selin Uçer, Binnur Şerbetçioğlu, Köksal Engür, Leyla Göksun ve Selim Gürata’ da oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden. Şahane Damat, yakında Star’da başlıyor!sahane-damat

Yapımcılığını Osman Sınav-Sinegraf’ın üstlendiği, kadrosunda Nükhet Duru’nun yer alacağı komedi dizisinin başrollerinde daha önce ‘Bugünün Saraylısı’ ve ‘Aşk Zamanı’ gibi projelerde izlediğimiz Ali Ersan Duru ile ‘Güneşin Kızları’ ile son zamanların en dikkat çekici çıkışlarından birini gerçekleştiren Burcu Özberk yer alacak.

 

You must be logged in to post a comment Login