Şahsiyet dizisi konusu ve oyuncuları

Ünlü isim Şahsiyet dizisinde…

15 Ocak 2018 Pazartesi, 00:00

Şahsiyet dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Cansu Dere ve Haluk Bilginer’in yeni dizisi Şahsiyet ne zaman başlayacak? Blu TV Şahsiyet dizisi hakkında son haberler…

ÜNLÜ İSİM ŞAHSİYET DİZİSİNDE

PuhuTV’nin iddialı mini dizisi Şahsiyet’in kadrosuna sürpriz bir isim daha!

Yönetmenliğini Onur Saylak’ın, senaristliğini Hakan Günday’ın üstlendiği; başrollerini Cansu Dere, Haluk Bilginer, Onur Saylak ve Şebnem Bozoklu’nun paylaştığı yapımın kadrosuna ilerleyen bölümlerde son olarak ‘Hayat Sırları’nda izlediğimiz, Saylak’ın ilk yönetmenlik denemesi ‘Daha’da da rol alan Ahmet Mümtaz Taylan dahil olacak.

Şahsiyet, yakında PuhuTV’de başlıyor!

EZEL DİZİSİNİN YILDIZLARI ŞAHSİYET DİZİSİNDE

Daha önce Ezel’de birlikte rol alan Haluk Bilginer ve Cansu Dere yıllar sonra yeniden aynı dizide buluşuyor.Geçen sene başrolünü oynadığı Anne dizisi reyting rekoru kıran Cansu Dere, internet projesiyle setlere dönüyor.

ONUR SAYLAK YÖNETMENLİĞİNİ YAPACAK!

Ünlü oyuncu “Şahsiyet” adlı yeni dizisinde daha önce Ezel’de beraber kamera karşısına geçtiği Haluk Bilginer’le başrolü paylaşacak. Ay Yapım imzası taşıyacak olan dizinin cast çalışmaları devam ediyor. Puhutv’de seyirciyle buluşacak olan “Şahsiyet” dizisi bir seri katil hikayesini konu alıyor.

Senaryosunu Usta kalem Hakan Günday’ın yazdığı dizinin yönetmenliğini, Günday’ın “Orman” ve “Daha” filmlerinde beraber çalıştığı Onur Saylak yapacak. Şu günlerde prodüksiyonuyla büyük beğeni toplayan “Arzu Tramvayı” oyununda Zerrin Tekindor, Şebnem Bozoklu ve İbrahim Selim’le aynı sahneyi paylaşan Onur Saylak, ayrıca Kanal D’nin “Vatanım Sensin” dizisinde rol alıyor. Kendi dizisinin hazırlıklarını tamamlamaya çalışan Saylak önümüzdeki haftalarda “Vatanım Sensin”e veda edecek. (Medyatava)

You must be logged in to post a comment Login