Savaşçı dizisinin konusu ve oyuncuları

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Savaşçı dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Savaşçı dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

ÜNLÜ OYUNCULAR SAVAŞÇI DİZİSİ İÇİN TANINMAZ HALE GELDİ! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Oyuncu kadrosunda  Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atıksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın yer aldığı Savaşçı dizinin 2. bölümü 23 Nisan Pazar günü 20.00’de Fox TV’de..

SAVAŞÇI DİZİSİ 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zaten bir arkadaşlarını şehit vermiş bulunan Kılıç Timi, Üsteğmen Serdar’ın hayatta olduğu bilgisini alınca, Yüzbaşı Kağan’ın komutasında derhal harekete geçer. Kağan için bu, hem Serdar’a ulaşmak için bir şans, hem de Tepegöz’le yarım kalan hesabını kapatmak için bir fırsattır. Ama durum hiç de göründüğü gibi değildir: Kılıç Timi’nin koşar adım gittiği nokta, tam anlamıyla bir ölüm tuzağıdır.

Daha ilk anda bu ölümcül tuzağın farkına varan Kopuz Albay’ın ise, adamlarını ölümün elinden almak için son bir hamlesi daha vardır.

Limon Film’in yapımcılığını, Volkan Kocatürk’ün yönetmenliğini ve Süleyman Çobanoğlu’nun senaryosunu üstlendiği dizinin çekimleri son hız devam ediyor.

Bir yılı aşkın süredir hazırlıkları devam eden ve Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin destansı hikayesini anlatan ‘Savaşçı’ öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında bir ilk olacak!

ÖZEL EĞİTİM ALDILAR
“Savaşçı” dizisinde Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan Kılıç Timi, dizinin daha gerçekçi olması için Özel Harekat’tan emekli kıdemli albay Şevket Şen’den bir hafta boyunca Bordo Bereli eğitimi aldı. Mental eğitime tabi tutulan Kılıç Timi, silah tutuş ve atış tekniklerini de öğrendi.

10 KİLO VERDİ
Dizide Yüzbaşı Kağan Bozok karakteriyle izleyiciyle buluşacak olan Berk Oktay, rolü için 10 kilo verdiğini açıklarken, rolleri gereği fit kalmalarını gerektiğini düşünen tüm Kılıç Timi de formda kalmak için ellerinden geleni yaptıklarını dile getirdi.

“Bordo Bereliler”e mensup bu timin destansı hikayesini anlatan SAVAŞÇI, çok yakında FOX’ta!

Öykü, bir dönem Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz (Murat Serezli) ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un (Berk Oktay) hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlıyor. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alıyor, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği oluyor. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar!

Yapımcılığını Hayri Aslan – Limon Film’in üstlendiği, bordo bereli Türk askerlerinin hikayelerinin anlatılacağı Savaşçı dizisinden yeni tanıtım fragmanları yayınlandı.

SAVAŞÇI DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCULARI BELLİ OLDU

Yapımcılığını Limon Film’in, yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün, senaristliğini Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği; başrolünde ise Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Dağ 2 filmininin başrol oyuncu da olan Uğur Biçer’in rol alacağı Savaşçı dizisinden yeni fragmanlar yayınlandı. Dizinin çekimleri İstanbul ve Eskişehir’de sürüyor.

Dağ 2 filminde başrol oynayan Uğur Biçer, Savaşçı dizisinde yine benzer rolde olacak. Uğur Biçer, Savaşçı’da Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda göreli Albay Halil İbrahim Kopuz rolünü canlandıracak.

SAVAŞÇI DİZİSİ 1. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

SAVAŞÇI DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

FOX’ta yayınlanacak olan benzersiz yapım ‘‘Savaşçı’’ için hazırlıklar sürüyor. Devasa bir prodüksiyon, aralıksız bir çalışma ve olağanüstü özenle hazırlanan dizi 2200 yıllık bir destanı anlatacak!

SAVAŞÇI YENİ FRAGMAN 2

Bir yılı aşkın süredir devam eden çalışmalarda sona gelinmek üzere. Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin hikayesini anlatan Savaşçı, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olacak. Onlar, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan kahramanlar.

Onlar ölümün, yaşamın, ülke ve onurun tüm ağırlığını genç omuzlarında bayrak gibi taşıyanlar. Onlar vatan sevgisinden söz etmek yerine, vatana en değerli şeylerini, canlarını adayanlar. Onlar Türkiye’nin sıkılmış yumrukları; onlar Türk Ordusunun gözbebeği.

Onlar Çin sarayında Kürşat, Malazgirt’te süvari, Tuna’da akıncı, Sakarya’da kuvvacı, Kıbrıs’ta mücahit. Savaşçı, kan ve canla, özveri ve sevgiyle, ter ve gözyaşıyla tutuşmuş, hiç sönmeyecek bir ocağın öyküsü. Ama isimleri daima aynı: Mehmetçik!

SAVAŞÇI DİZİSİ 1. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

Sürpriz dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri ileriki günlerde açıklanacak.

 

işletim sistemi lisansı satın al

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Savaşçı dizisinin konusu ve oyuncuları

x