Survivor 2017’de elemeye kimler kaldı?

Survivor 2017’de 22 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan bölümde elemeye kimler kaldı sorusu yanıt buldu. Survivor’da bu hafta elemeye kalan isimler belli oldu.

Survivor 2017’de sayıları gittikçe azalan ünlüler takımından geçen hafta da Pınar Saka elenmişti. Bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında 2 isim sms oylamasına kaldı.

Adem ile Serhat ve Sema ile Şahika arasında tartışmaların yaşandığı dün akşamı eleme konseyinde, adı en fazla yazılan isim olan Sabriye ilk eleme  adayı oldu.
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ise dokunulmazlık sembolü için tekrar yarıştılar. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Furkan ise ikinci eleme adayı olarak Şahika’nın adını söyledi.


Geçtiğimiz hafta Sabriye, Gökhan, Berna ve Pınar eleme potasına girmiş, Pınar adaya veda eden isim olmuştu.

Bu akşam yayınlanacak dokunulmazlık oyununda ilk edeme aday ya da adayları belli olacak. Yayınlanan son fragmanda zorlu parkurda yarışmacılar büyük bir çaba sarfediyor.

ADEM’DEN DİKKAT ÇEKEN ÇIKIŞ

Survivor’un en çok desteklenen isimlerinden milli boksör Adem Kılıççı’nın “Çember daraldı. Kendini potada görmeyeceğini sanan insanların artık bir an önce şapkalarını önüne koyup, dokunulmazlık oyununda biraz kendilerini parçalamaları gerektiğini düşünüyorum” sözleri oldukça dikkat çekiciydi

grafik tasarım programı satın al

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de elemeye kimler kaldı?

x