Kalp Atışı dizisine sürpriz oyuncu

Show TV dizisi Kalp Atışı’nın oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı Show TV dizisi Kalp Atışı’nın oyuncu kadrosuna Seda Akman, Bahar’ın annesi Esra karakteri ile dahil oldu.

Kalp Atışı’nda Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e; Ali Burak Ceylan, Merve Çağıran, Hakan Gerçek, Seda Akman, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Erdem Kaynarca ve Vedat Erincin eşlik ediyor.

Kalp Atışı’nın 12. bölümü 22 Eylül Cuma saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak.
KALP ATIŞI DİZİSİ ESRA KARAKTERİ ( SEDA AKMAN ) KİMDİR?
Savaşın, bir coğrafyaya getirdiği acıları iyileştirmek Esra için vatana hizmet etmek demektir. Bu uğurda evliliğini ve hatta en önemlisi kızını kaybetmiştir.  İdealist biridir. Yıllarca o bölgelerde doktorluk yaptıktan sonra  şimdi bizim hastanede çalışmaya başlayacaktır. Sinan’ın dediği gibi geç kalınmış bir geri dönüştür. Bugüne kadar tanık olduğu olaylar onu mükemmel bir cerrah yapsa da anneliği başaramamıştır. Esra’nın hastaneye gelişiyle Eylül’ün de hayatı değişir. Eylül’ü önce kendi kızının yerine koyan Esra’nın gerçekleri öğrenmesi, her şeyi değiştirecektir. Diğer tarafta ise onun acilinde hayatlar kurtarılırken, herkes imkansız denen bir şeyin olmadığını görecektir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Kalp Atışı dizisine sürpriz oyuncu

x