Miss Turkey 2017 güzelleri Itır Esen, Aslı Sümen ve Pınar Tartan kimdir?

Miss Turkey 2017 güzellik yarışmasını Itır Esen kazandı. Miss Turkey 2017 birincisi olduktan sonra tacı geri alınan Itır Esen , 2. güzel Aslı Sümen ve 3. olan Pınar Tartan kimdir?

Miss Turkey 2017 yarışmasının bu yıl ülkemizi Polonya, Amerika ve Çin’de temsil edecek olan güzelleri belli oldu. Yarışmayı oyuncu Itır Esen’in yeğeni 1999 doğumlu Itır Esen kazandı. Itır Esen’in tacı sosyal medyada yaptığı ve büyük tepki çeken 15 Temmuz şehitleri için skandal paylaşımının ardından geri alındı.

Miss Turkey’in birincisi ise Aslı Sümen seçildi. Aslı Sümen  Türkiye’yi Çin’de gerçekleşecek olan ‘Miss World’ yarışmasında temsil edecek.

İkinci olan Pınar Tartan ise ise ülkemizi Amerika’da, üçüncü olan Yasemin Çoklar ise Polonya’da temsil etmeye hak kazandı.

Peki Miss Turkey 2017 güzellik yarışması birincisi olan ancak skandal paylaşım sonrası tacı geri alınan Itır Esen kimdir?

Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleşen olan Miss Turkey 2017 Güzellik Yarışması’na katılan genç manken Itır Esen, isimden de anlaşılacağı üzere genç manken Yeşilçam döneminin unutulmaz isimlerinden Itır Esen’in yeğeni.

Itır Esen

MİSS TURKEY 2017 2. GÜZELİ ASLI SÜMEN KİMDİR?

Aslı Sümen 23 yaşında ve 1.72 boyunda. Mersin’de doğan Aslı Sümen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İşletme Bölümü mezunu.

Aslı Sümen, mankenlik ve fotomodellikle uğraşıyor.

12- ASLI SÜMEN
Yaş 23 Boy 1,72 Doğum Yeri Mersin ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ, İŞLETME BÖLÜMÜ MEZUNU

 

MİSS TURKEY 2017 3. GÜZELİ PINAR TARTAN KİMDİR?

Pınar Tartan 20 yaşında ve 1.83 boyunda, İzmir doğumlu. Yaşar üniversitesi Hukuk Fakültesi 1. sınıf öğrencisi

Pınar Tartan, mankenlik ve fotomodellikle uğraşıyor.

20- PINAR TARTAN
Yaş 20 Boy 1,83 Doğum Yeri İzmir YAŞAR ÜNİVERSİTESİ, HUKUK FAKÜLTESİ, 1. SINIF ÖĞRENCİSİ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Miss Turkey 2017 güzelleri Itır Esen, Aslı Sümen ve Pınar Tartan kimdir?

x