Sevdanın Bahçesi dizisi konusu ve oyuncuları

Sibel Can ve Emre Kınay’ın dizisi Sevdanın Bahçesi’nden yeni fragman..İşte konusu ve oyuncu kadrosu

21 Eylül 2017 Perşembe, 01:00

Sevdanın Bahçesi dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Sibel Can ve Emre Kınay’ın dizisi Sevdanın Bahçesi’nden yeni haberler..

SEVDANIN BAHÇESİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR / HABER İÇİN TIKLAYIN

Sibel Can ve Emre Kınay’ın başrollerde oynadığı Sevdanın Bahçesi dizisinin yayın tarihi belli oldu. Senaryosunu Birol Güven’in yazdığı, yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in üstlendiği Sevdanın Bahçesi dizisi ilk bölümüyle 23 Eylül Cumartesi akşamı Kanal D’de başlıyor..

Sibel Can ve Emre Kınay, Sevdanın Bahçesi dizisinde hafızalardan silinemeyen bir aşkın iki kahramanını canlandıracak.

Ünlü şarkıcı Sibel Can, 11 yıllık aradan sonra yeni dizi Sevdanın Bahçesi‘yle ekranlara dönüyor. Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan yepyeni dizi Sevdanın Bahçesi‘nde Sibel Can ile Emre Kınay başrollerde oynayacak. Dizide daha önce Paramparça’da rol alan Alina Boz da Sibel Can’ın kızını canlandıracak.

‘Sırlarla dolu hüzünlü bir hayatta anlatılacak çok şey var’ sloganıyla duyurulan dizi, 23 Eylül 2017’de Kanal D ekranlarında olacak.

SEVDANIN BAHÇESİ 1 BÖLÜM YENİ FRAGMAN

SEVDANIN BAHÇESİ FRAGMAN

SEVDANIN BAHÇESİ GENEL KONUSU NEDİR?

18 yıl önce boşanan Sevda ve Levent’in yıllar sonra yollarının kesişmesini konu alan Sevda’nın Bahçesi’nin genel hikayesi ve künyesi şöyle:

Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir.

Kader bir gün Levent ve Sevda’yı bir araya getirir. Sevda her şeyden habersiz, Levent ve eşi Aylin’in hayatına girer. Aylin’in Levent’in yeni karısı olduğundan habersiz olan Sevda, gerçeği öğrendiğinde ise vazgeçmek için çok geçtir.

Yıllar sonra karşısında Sevda’yı görünce kafası karışan Levent’i zor günler beklemektedir. Levent ve Sevda yıllar sonra bir araya gelince, ikisinin de hayatı alt üst olur. Yıllardır gizli kalmış sırlar ve yalanlar bu yarım kalmış büyük aşkın önüne geçebilecek midir?

SEVDANIN BAHÇESİ OYUNCU KADROSU

KÜNYE

Yapımcı: Faruk Turgut
Yönetmen: Emir Khalilzadeh
Senarist: Birol Güven
Genel Koordinatör: Ahsen Tüzün

Oyuncular: Sibel Can (Sevda), Emre Kınay (Levent), Begüm Kütük (Aylin), Alina Boz (Defne), Baran Bölükbaşı (Tolga), Esra Kızıldoğan (Ayşe), Mehmet Bozdoğan (Hamdi), Berat Yenilmez (Eray), Hakan Atalay (Hakan), Haydar Köyel (Nuri), Yasemin Öztürk (Jale), Melehat Abbasova (Tatyana), Doğa Konakoğlu (Ufuk)

SİBEL CAN’DAN ALİNA BOZ’A TAM NOT!

Sibel Can, Tarık Akan’la başrolü paylaştığı “Ah İstanbul”dan tam 11 yıl sonra, “Sevdanın Bahçesi” ile dizi setlerine döndü. Dizide catering firması sahibi Sevda’yı canlandıran Can’ın kızını ise “Paramparça”daki rolüyle dikkat çeken Alina Boz oynayacak.

KENDİME BENZETİYORUM

Can, genç oyuncuyla güzel bir uyum yakaladıklarını söyledi: “Seyirciyle büyük buluşmaya çok az kaldı. Sette herkes birbirine şimdiden alıştı. Kızım rolündeki Alina ile harika bir uyum yakaladık. Kendime çok benzetiyorum onu. Disiplinli ve işini seviyor.”

Sibel Can ve Emre Kınay, yıllar önce yayınlanan Berivan dizisinde 68 bölüm boyunca birlikte rol almıştı.

Gold Film’in yapımcılığını üstleneceği, başrollerini Sibel Can ve Emre Kınay’ın paylaşacağı yeni diziye dahil olan isim son olarak Adı Efsane dizisinde rol alan ve Fikret karakterine hayat veren Baran Bölükbaşı oldu.​

Sibel Can ve Emre Kınay, bir döneme damga vuran dizilerden olan Berivan’da başrol oynamıştı

Baran Bölükbaşı

 

You must be logged in to post a comment Login