Hangi Dizi Nerede Çekiliyor

DİZİLER NEREDE ÇEKİLİYOR

Hangi dizi nerede çekiliyor? Başrollerini birbirinden ünlü isimlerin paylaştığı diziler senaryolarıyla olduğu kadar çekim mekanlarıyla da adından söz ettirmeye başladı. Dev bütçeleri ile dikkat çeken yapımlar için kimi zaman çekim platoları tercih edildi, kimi zaman ise İstanbul’un lüks malikaneleri adres olarak belirlendi. İşte televizyon izleyicisini ekrana bağlayan diziler ve merak edilen çekim yerleri…

Diziler nerede hangi mahallede şehirde çekiliyor? İşte 2016 dizilerinin çekim yerleri..

SİYAH BEYAZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR

Kanal D Ekranlarında yayınlanacak olan başrollerinde Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Nur Fettahoğlu, Muhammet Uzuner, Cahit Gök ve Arzu Gamze Kılınç’ın rol aldığı Siyah Beyaz Aşk nerede çekiliyor?

Yeni sezonun iddialı dizilerinden Siyah Beyaz Aşk, İstanbul’da çekiliyor.

SEVDANIN BAHÇESİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR

Kanal D Ekranlarında yayınlanacak olan başrollerinde Sibel Can ile Emre Kınay’ın oynayacağı Sevdanın Bahçesi dizisi nerede çekiliyor?

Yeni sezonun iddialı dizilerinden Sevdanın Bahçesi nerede çekiliyor belli oldu. Yapımcılığını Gold Film/ Faruk Turgut’un üstlendiği başrollerinde Sibel Can ile Emre Kınay’ın yer aldığı Sevdanın Bahçesi dizisi çekimlerini İstanbul’da gerçekleştiriyor.

Emir Khalilzadeh’in yönetmenliğinde İstanbul’da kurulan sette çekimler devam ediyor. Çekimler İstanbul’un Avrupa yakasında kurulan sette sezon boyunca sürecek.

TUTSAK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR

Kanal D Ekranlarında yayınlanacak olan başrollerinde Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in rol aldığı Tutsak dizisi Elif adlı genç bir kadının hayata tutunma mücadelesini anlatıyor.

Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden Tutsak, geçtiğimiz günlerde çekimlerine İstanbul’un Avrupa Yakasında kurulan sette başladı. Büyüleyici bir kadın dramasına odaklanan dizi yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor. Çekimler tamamlandıktan sonra set hakkında detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Şuana kadar setten dışarı hiçbir bilgi çıkmadı.

VER ELİNİ AŞK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR

Kanal D Ekranlarında yayınlanacak olan başrollerinde Ali İl, Sevda Erginci, Köksal Engür, Asuman Dabak’ın olduğu Ver Elini Aşk dizisi nerde çekiliyor.

Son olarak Hayat Bazen Tatlıdır’da Kara Sevda karakterinde izlediğimiz Sevda Erginci ile Poyraz Karayel’de Sadreddin Umman karakterini canlandıran Ali İl’i buluşturan yeni dizi ilk etap çekimlerine Gaziantep‘te bir konakta başladı. Yeni sezon açılmadan çekimlerine başlanan dizinin ikinci etap çekimleri İstanbul’da devam edecek.

İSİMSİZLER DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Uğur Güneş, Bülent Alkış, Sedat Mert, Taner Ertürkler, Volkan Keskin, Çağkan Çulha, Musab Ekici, Sera Kutlubey ve Algı Eke’nin başrolünde oynadığı İsimsizler dizisi nerede çekiliyor? İsimsizler dizisinin çekimleri Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde devam ediyor.

İSTANBULLU GELİN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Star TV’nin iddialı dizisi O3 Medya imzalı İstanbullu Gelin dizisinin çekimleri Bursa ve İstanbul’da sürüyor. Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerde oynadığı İstanbullu Gelin dizisi çekim yeri Bursa ve İstanbul. İstanbullu Gelin, birçok dizinin çekimlerinin yapıldığı Beykoz Ayakkabı Fabrikası’nın yanında yer alan villada çekiliyor. Bursa’nın güçlü ve köklü bir ailesinin etrafında gelişen dillere destan bir aşk hikayesini konu alan İstanbullu Gelin dizisi Cuma akşamları ekranda olacak.

EVLAT KOKUSU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D’nin yeni dizisi olan Endemol Shine Türkiye imzalı Evlat Kokusu‘nda başrolleri Barış Kılıç, Hande Soral, Sedef Avcı, Murat Han, Yeşim Salkım, Pınar Çağlar Gençtürk, Hülya Duyar, Alihan Türkdemir, Balım Gaye Bayrak ve Doğan Can Sarıkaya’nın paylaşıyor. Evlat Kokusu’nun ilk bölümleri Hollanda’nın Amsterdam kentinde çekildi. Evlat Kokusu dizisi, Amsterdam’dan İstanbul’a uzanan büyük bir sevgi, aşk, nefret, entrika ve fedakarlık öyküsü olarak lanse ediliyor.

ÇOBAN YILDIZI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Başrollerini Selin Şekerci ve Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı yapımcılığını Most Production’ın, yönetmenliğini Gül Oğuz’un, senaristliğini ise Gülizar Irmak’ın üstlendiği Çoban Yıldızı dizisinin çekimlerine Ürgüp Kapadokya‘da devam ediliyor. Fox TV’nin yeni dizisi Çoban Yıldızı‘nın setinin 2 ay Kapadokya’da devam ettikten sonra İstanbul’a taşınması planlanıyor.

YENİ GELİN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR? YENİ GELİN ÇEKİM YERİ

Yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, Show TV’nin yeni dizisi Yeni Gelin Adana ve İstanbul’da çekiliyor.

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin dizinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşırken, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Dizisinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstleniyor.

CESUR VE GÜZEL NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün dizisi Cesur ve Güzel’in seti İstanbul’da bulunuyor. Ay Yapım imzalı iddialı dizi Cesur ve Güzel‘in çekim yerleri İstanbul’un Tuzla, Çatalca ve Durusu gibi bölgeleri.. İlk bölümlerdeki orman sahneleri ise Çatalca ve Durusu‘da çekildi.  Hikayenin geçtiği Korludağ ise Kastamonu’ya bağlı bir köy. Ancak Cesur ve Güzel dizisi Korludağ’da çekilmedi. cesur-ve-guzel-dizi

VATANIM SENSİN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Bergüzar Korel, Halit Ergenç ve Onur Saylak’ın başrollerde oynadığı Vatanım Sensin dizisinin çekim yeri İzmir , İzmit , Ayvalık ve İstanbul. 1900’lü yılların Selanik’i İstanbul’da kurulan dev platoda yeniden canlandırıldı. Selanik, İzmir, Kordon ve Kemeraltı gibi hikayenin geçtiği ikonik mekanları, semtleri ve şehirleri dönemin mimari diline uygun olarak yeniden inşa etti.

Vatanım Sensin Türkiye’nin ve İzmir’in yaşadığı işgal günlerini adeta yeniden yaşatacak sahnelerin çekimine İstanbul’da kurulan dev platonun yanı sıra; yine İstanbul, İzmit, Ayvalık ve İzmir’de dönemin dokusuna göre seçilen ve döneme uygun olarak çekime hazırlanan mekanlarda devam ediyor.vatanim-sensin-nerede-cekildi

Balkan Harbi ve İzmir’in işgal dönemiyle başlayan, kimin hain, kimin kahraman olduğunun ilk bakışta asla anlaşılamayacağı bir dönemi ekrana getirecek olan Vatanım Sensin  işgal altındaki şehirde, parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesi.

BABAM VE AİLESİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci’nin başrollerde oynadığı Kanal D’nin dizisi Babam ve Ailesi ilk bölümleri Adana’da çekildi. Yönetmenliğini Nihat Durak’ın üstlendiği Gold Film – Faruk Turgut imzalı Babam ve Ailesi dizisi Adana ve İstanbul’daki çeşitli semtlerde çekiliyor.

FAMİLYA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Güven Kıraç’ın başrollerde oynadığı Fox’un dizisi Familya dizisinin çekimlerine İstanbul’da başlandı. İlk bölüm çekimleri İstanbul’da yapılan Familya dizisi Ayvalık ve Cunda Adası’nda çekiliyor.

FAMİLYA DİZİSİ FOX TV Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, başrollerini ise Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı, Güven Kıraç, Büşra Pekin, Bülent Emrah Parlak'ın paylaştığı Familya, Ekim ayında ekranlarda olacak. Dizi

FAMİLYA DİZİSİ FOX TV
Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği, başrollerini ise Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı, Güven Kıraç, Büşra Pekin, Bülent Emrah Parlak’ın paylaştığı Familya, Eylül ayında ekranlarda olacak.

ANNE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Cansu Dere ve Vahide Perçim’in başrollerde oynadığı Anne dizisinin ilk bölümlerinin Bandırma ve Erdek’te çekiliyor. Anne dizisinin çekim yeri olarak Bandırma 17 Eylül Üniversitesi kampüsü, Bandırma ve Erdek sahilleri kullanılıyor. İlk bölümleri Bandırma’da çekilen dizinin ilerleyen bölümleri ise İstanbul’daki sette çekimleri devam edecek.

Vahide Perçin , Cansu Dere’nin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, Beren Gökyıldız ise Dere’nin evlat edinmek istediği küçük Tuğçe’yi canlandırıyor. Dizi; ‘’anne’’ kavramını derinlemesine işleyerek, bu sene izleyenleri kendine bağlayacak gibi görünüyor. Senaryosunu Berfu Ergenekon’un kaleme aldığı dizide Cansu Dere ve Vahide Perçin anne – kızı canlandırıyor.anne-dizisi-cansu-dere

BANA SEVMEYİ ANLAT DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Seda Bakan, Kadir Doğulu, Mustafa Üstündağ, Dolunay Soysert’in başrollerde oynadığı Ay Yapım imzalı Bana Sevmeyi Anlat’ın ilk bölümleri Almanya’nın Freiburg kentinde çekildi.

Bana Sevmeyi Anlat’ın ilk bölüm çekimleri, eşsiz doğası ve tarihiyle ülkenin en beğenilen şehirlerinden biri olan Freiburg’da gerçekleşti. Dizinin diğer bölümleri ise İstanbul’da çekiliyor.

BODRUM MASALI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı dizisi Bodrum Masalı dizisinin başrollerinde Timuçin Esen, Şevvam Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek, Bora Cengiz paylaşıyor. Bodrum Masalı dizisi Bodrum’un Bitez mahallesinde çekiliyor.bodrum-masalı

RÜZGARIN KALBİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Deniz Baysal ve Burak Serdar Şanal’ın başrollerde oynadığı Fox TV’nin yeni dizisi Rüzgarın Kalbi dizisi İzmir Foça’da çekiliyor. Rüzgarın Kalbi’nin ilk bölüm çekimleri ise Bosna Hersek, İstanbul ve Foça’da yapıldı.rüzgarın-kalbi-dizisi

RENGARENK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

atv ekranlarında yayınlanan Rengerenk dizisi İzmir’de çekiliyor.

rengarenk-dizisi-atv

RENGARENK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

HAYATIMIN AŞKI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Hande Doğandemir ve Sekan Çayoğlu’nun oynadığı Hayatımın Aşkı dizisi İstanbul’da çekiliyor. Hayatımın Aşkı dizisinin cafe ve restaurant çekimleri ise Ataşehir/Kayışdağı’ndaki Cabana’da yapılıyor.

hayatımın-aşkı-dizisi-1

HAYATIMIN AŞKI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

KÖRDÜĞÜM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Annesini kaybettikten sonra varlığından bile haberdar olmadığı babası ile yaşamaya başlayan Kaan, hayallerinin peşinde koşan iş adamı Ali Nejat Karasu ve çocuk doktoru Naz’ın hikayesinin konu edildiği dizi Fox Tv’de izleyici ile buluşuyor.

İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un başrollerini paylaştığı dizide Karasu Ailesi’nin yaşadığı ev Polonezköy’de yer alıyor.

Kördüğüm nerede çekiliyor

KÖRDÜĞÜM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

HAYAT SEVİNCE GÜZEL DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Fox TV’nin yeni dizisi Hayat Sevince Güzel‘in çekimleri İzmir Çeşme Ildır Köyü ile Karaburun ve Kösedere’de yapılıyor.

hayat-sevince-güzel-dizisi-1

HAYAT SEVİNCE GÜZEL DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

NO:309 DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR

Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk gibi isimlerin başrollerini paylaştığı NO: 309 dizisinin çekimleri İzmir Karşıyaka’da yapıldı. Bazı sahneler ise İstanbul’da çekilmiştir. Gelecek bölümlerin tam olarak nerede çekileceği ise şu an için netleşmiş değil.

no-309-dizisi-kapak

NO:309 DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR

46 YOK OLAN NEREDE ÇEKİLİYOR

Star TV ekranlarında yayınlanan başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Yasemin Kay Allen’in oynadığı 46 Yok Olan dizisi nerede çekiliyor? 46 Yok Olan dizisi İstanbul’da çekiliyor, 1. bölümde baz sahneleri İzmir’de çekildiği öğrenildi

46-yok-olan-dizisi-fotoğraf-toplu

46 YOK OLAN NEREDE ÇEKİLİYOR

HANIM KÖYLÜ NEREDE ÇEKİLİYOR

Star TV ekranlarının yeni dzisi Hanım Köylü Maramris’te çekiliyor. Nisan ayında ekranlara gelecek olan Hanım Köylü dizisi nerede çekilyor?

hanım-köylü-dizisi-set-fotoğraf

HANIM KÖYLÜ NEREDE ÇEKİLİYOR

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM NEREDE ÇEKİLİYOR?

Star TV ekranlarında yayınlana başrollerinde Ekin Koç, Beren Saat ve Hülya Avşar’ın oynadığı Muhteşem Yüzyıl Kösem nerede çekiliyor. Muhteşem Yüzyıl Kösem’in ilk bölümlerini bazı sahneleri Yunanistan’da çekilirken dizi ilerleyen bölümlerde Beykoz Ayakkabı Fabrikası’nda bulunan sette çekildi. Dönem dizisi olduğu için dış çekimin çok az olduğu Muhteşem Yüzyıl Kösem perşembe günleri Star Tv ekranlarında yayınlanıyor.

Muhteşem-Yüzyıl-Kösem

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM NEREDE ÇEKİLİYOR?

KARA SEVDA NEREDE ÇEKİLİYOR

Star TV ekranlarında yayınlanan Kara Sevda dizisi nerede çekiliyor? Kara Sevde dizisinin ilk bölümü Zonguldakta çekildi, ilerleyen bölümler İstanbul’da kapalı ortamda ve dış çekimler için İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor.

kara-sevda-kemal-burak-özçivit

KARA SEVDA NEREDE ÇEKİLİYOR

YETER DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

ATV ekranlarında yayınlanan başrollerinde Pelin Karahan ve Yurdaer Okur’un oynadığı Yeter dizisi nerede çekiliyor? Yeter dizisinin ilk bölümlerinin çekimleri Zekeriyaköy ve Beykoz Kundura Fabrikası’nda özel oluşturulan platolarda yapıldı. İlerleyen bölümler yine İstanbul’da çekilmeye devam edecek.

yeter-dizisi-atv

 

HAYAT ŞARKISI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Şarkısı dizisinin ilk bölümleri Berlin’de çekildi. Daha sonra Beykoz’da çekimleri devam eden dizi için İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekimler yapılıyor.

hayat şarkısı burcu biricik1

KİRALIK AŞK
Romantik Komedi tarzındaki Kiralık Aşk‘ın başrollerini Elçin Sangu ile Barış Arduç paylaşıyor.  Garsonkluk yapan Defne’nin maceralarını konu alan dizi İstanbul Beylikdüzü, Megakent de çekiliyor. kiralık-aşk-dizisi
ADI MUTLULUK
Fox Tv’de ekranlara gelen dizinin başrollerini Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım paylaşıyor.  Eyüboğlu dizide ailesine haber vermeden İstanbul’a okumaya gelen Kumsal, Yıldırım ise onun en büyük destekçisi Batu karakterine hayat veriyor.  İlk bölümleri Çeşme’de çekilen dizinin seti İstanbul’da devam ediyor. adı-mutluluk-dizisi-2
KALBİM EGE’DE KALDI
Sıcak bir Ege hikayesinin ekrana taşındığı Kalbim Ege’de Kaldı Kanal D’de izleyici ile buluşuyor. Dizinin başrollerini Alper Saldıran ile Oya Unustası paylaşıyor.  Dizinin çekimleri İzmir Çeşme, Seferhisar ve Ildır’da yapılıyor. kalbim-egede-kaldı-dizisi-1FABRİKA KIZI
Başrollerini Fulya Zenginer ve İsmail Demirci’nin paylaştıkları dizi Show Tv’de ekranlara geliyor.  Dizi için Maltepe’deki bir fabrika kullanılıyor. fabrika-kızı-dizisi-2
GÜNEBAKAN
Sümeyra Koç, İsmail Ege Şaşmaz ve Çağlar Sayın gibi genç oyuncuların yanı sıra Tarık Pabuçcuoğlu, Ceren Soylu ve Asuman Dabak gibi deneyimli isimlerin de kadrosunda yer aldığı Günebakan, atv’de ekrana gelecek.  Dizinin çekimleri Tekirdağ’ın Şarköy ilçesine bağlı Eriklice kasabasında yapılıyor.

GÜNEBAKAN DİZİSİ Gani Müjde’nin yapımcılığını ve senaryosunu üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda, Tarık Pabuçcuoğlu, Ceren Soylu, Çağlar Sayın, Sümeyra Koç, İsmail Ege Şaşmaz ve Asuman Dabak gibi isimler yer alacak. Dizinin genel hikayesi şöyle: Kasabanın yakınlarındaki ayçiçek tarlalarının sahibi ‘Reşat’, kızı ‘Rüya’yı belediye başkanının oğlu ‘Fettah’la evlendirmek ister. Bu evlilik gerçekleşirse, tarlalara imar sözü alacaktır. Babasının ticari emelleri için kız kardeşi ‘Rüya’nın evlendirilmesine razı olmayan ‘Rüzgar’, kendisini feda edip belediye başkanının kızı ‘Esra’ ile nişanlanmayı kabul ederek kalbine sünger çeker. Ta ki, 10 yıldır görmediği eski aşkı ‘Günce’ kasabaya geri dönünceye kadar…

GÜNEBAKAN DİZİSİ
Gani Müjde’nin yapımcılığını ve senaryosunu üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda, Tarık Pabuçcuoğlu,
Ceren Soylu, Çağlar Sayın, Sümeyra Koç, İsmail Ege Şaşmaz ve Asuman Dabak gibi isimler yer alacak.
Dizinin genel hikayesi şöyle:
Kasabanın yakınlarındaki ayçiçek tarlalarının sahibi ‘Reşat’, kızı ‘Rüya’yı belediye başkanının oğlu
‘Fettah’la evlendirmek ister. Bu evlilik gerçekleşirse, tarlalara imar sözü alacaktır. Babasının
ticari emelleri için kız kardeşi ‘Rüya’nın evlendirilmesine razı olmayan ‘Rüzgar’, kendisini feda
edip belediye başkanının kızı ‘Esra’ ile nişanlanmayı kabul ederek kalbine sünger çeker. Ta ki, 10
yıldır görmediği eski aşkı ‘Günce’ kasabaya geri dönünceye kadar…

GÜNEŞİN KIZLARI
Güneşin Kızları dizisinin başrollerinde Emra Kınay ve Evrim Alasya yer alıyor. Dizide ayrıca Tolga Sarıtaş, Teoman Kumbaracıbaşı, Burcu Özberk, Hande Erçel, Miray Akay, Berk Atan, Meltem Gülenç, Funda İlhan ve Kanat Heparı gibi pek çok oyuncu rol alıyor. 3 çocuk annesi ve edebiyat öğretmeni olan Güneş’in hayat mücadelesini konu edinen dizinin ilk bölümü İzmir’de çekildi.  Dizinin İstanbul bölümleri için ise Kanlıca’ya set kuruldu. güneşin kızları dizi seti (18)
İLİŞKİ DURUMU: KARIŞIK
Çocukluk arkadaşı olan Elif, Murat ve Can’ın arasına Ayşegül’ün de dahil olmasıyla aşk çıkmazında sönüşen arkadaşlıkların konu edildiği dizi, Show Tv’de izleyici ile buluşuyor.
Dizinin çekimleri, İstanbul Maltepe – Pendik ile Kocaeli Darıca’da yapılıyor.

 İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK İlişki Durumu Karışık dizisi Show TV ekranlarında Haziran ayında başlayacak. Çekimlerine başlanan dizide Berk Oktay, ve Seren Şirince başrollerde oynuyor. Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak dizilerinden birisi de İlişki Durumu : Karışık .Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin, Eda Ece, Mert Türkoğlu ve Özlem Öçalmaz’ın oynadıkları dizinin yapımcılığını MF Yapım üstleniyor.


İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK
İlişki Durumu Karışık dizisi Show TV ekranlarında Haziran ayında başlayacak. Çekimlerine başlanan
dizide Berk Oktay, ve Seren Şirince başrollerde oynuyor. Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak
dizilerinden birisi de İlişki Durumu : Karışık .Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir
Pekin, Eda Ece, Mert Türkoğlu ve Özlem Öçalmaz’ın oynadıkları dizinin yapımcılığını MF Yapım
üstleniyor.

İNADINA AŞK
Başrollerinde Açelya Topaloğlu,Can Yaman,Nilay Duru ve Eren Vurdem gibi isimlerin yer aldığı İnadına Aşk Fox Tv’de izleyici ile buluşuyor. Dizinin çekimleri İstanbu Avrupa Yakası’nda yapılıyor. inadına-aşk-dizisi KIRGIN ÇİÇEKLER
Üvey babası Kemal’in tacizine uğramasıyla hayatı değişen Eylül’ün hikayesinin anlatıldığı dizinin başrollerini İpek Karapınar ve Özgür Çevik paylaşıyor.  Dizinin çekimleri İstanbul Kadıköy’de yapılıyor. kırgın-çiçekler-dizi-2
NE MÜNASEBET
Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan dizinin başrolünü Sarp Levendoğlu ile Pelin Akil paylaşıyor. Dizi, Eyüp’te çekiliyor.

NE MÜNASEBET Show TV’nin yaz ayları ayında ekrana gelecek iddialı dizisi Ne Münasebet'te başrolleri Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil paylaşıyor.

NE MÜNASEBET
Show TV’nin yaz ayları ayında ekrana gelecek iddialı dizisi Ne Münasebet’te başrolleri Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil paylaşıyor.

SEN BENİMSİN
Gökhan Keser ve 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz’ün başrolünü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Güven Hokna, Burak Sergen, Dila Danışman, Seda Akman Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu yer alıyor.  Bir trafik kazası sonucu tanışan ve birbirlerine aşık olan Ejder ile Nağme’nin ailelerinden habersiz evlenmeleriyle başlayan olayları konu alan dizi Bursa’da çekiliyor.

Başrolde yer alan, başarılı oyuncu Gökhan Keser ve 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz’e Güven Hokna, Burak Sergen, Dila Danışman, Seda Akman Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu gibi deneyimli isimler eşlik ediyor! Dizinin müzikleri ise Kıraç’a ait.

Başrolde yer alan, başarılı oyuncu Gökhan Keser ve 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz’e Güven Hokna,
Burak Sergen, Dila Danışman, Seda Akman Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu gibi deneyimli isimler eşlik
ediyor! Dizinin müzikleri ise Kıraç’a ait.

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR
Pretty Little Liars’ın ülkemize uyarlanmış hali olan Tatlı Küçük Yalancılar’da Bensu Soral,Beste Kökdemir, Büşra Develi, Melisa Şenolsun ve Dilan Çiçek Deniz gibi genç oyuncular rol alıyor. Dizi İstanbul Anadolu Yakası’nda çekiliyor.

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği, başrollerini Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir ve Büşra Develi'nin paylaştığı, uzun süredir merakla beklenen “Tatlı Küçük Yalancılar” Yakında Star'da!

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR
Yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı,
yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği, başrollerini Şükrü Özyıldız, Bensu
Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir ve Büşra Develi’nin paylaşıyor.

TUTAR MI TUTAR
Ceyda Ateş, Paşhan Yılmazel ve Cahit Gök’ün yeniden ekranlara döndüğü dizi Tutar mı Tutar, show Tv’de izleyici ile buluşuyor.  Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. tutar-mı-tutar-dizisiYAZ’IN ÖYKÜSÜ
Kanal D’nin yeni dizisi Yaz’ın Öyküsü başladı. Dizinin başrollerinde Vildan Atasever, Tansel Önge, Ece Çeşmioğlu ve Çağdaş Onur Öztürk rol alıyor.  Yetiştirme yurdundan büyüyen Yaz’ın hayat mücadelesinin anlatıldığı dizi Beykoz’da çekiliyor. yazın-öyküsü-dizisi

MARAL DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

TV8 ekranlarında yayınlanan Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli’nin başrolde oynadığı Maral dizisi İstanbul’un çeşitli semtlerinin yanı sıra Galata ve Nişantaşı semtlerinde çekiliyor.

SERÇE SARAYI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Star TV’de yayınlanan başrollerini Mert Fırat, Songül Öden ve Alican Yücesoy’un oynadığı Serçe Sarayı dizisi İstanbul Kandilli semtindeki sette çekiliyor.

AŞK YENİDEN NEREDE ÇEKİLİYOR

Fox TV’de Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un başrollerde oynadığı yeni dizi Aşk Yeniden’in ilk bölümleri Amerika New York’ta çekildi. Diğer bölümler ise İstanbul’un çeşitli semtleri ve Poyraz Köyü’ndeçekiliyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL GAZİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

TRT1’in yeni dizisi olan Engin Altan Düzyatan’ın başrolde olduğu Osmanlı’nın kuruluşunu anlatan Diriliş Ertuğrul dizisi İstanbul Riva ve Beykoz Kundura Fabrikası’dan setlerde çekiliyor. Riva’da açık alanda oba ve savaş sahneleri çekilen Diriliş Ertuğrul dizisinin diğer sahneleri ise Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan sette çekiliyor.

ŞEREF MESELESİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kerem Bürsin, Yasemin Kay Allen ve Şükrü Özyıldız’ın oynadığı  Şeref Meselesi dizisinin ilk sahneleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde çekildi. Ayvalık’taki çekimler bittikten sonra İstanbul’daki çekimler Balat semtinde sürüyor.

PARAMPARÇA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Erkan Petekkaya ve Nurgüş Yeşilçay’ın başrolde oynadığı Star TV’de yayınlanan Paramparça dizisi İstanbul’un çeşitli semtleri ve mekanlarında çekiliyor. Kandilli‘de yer alan ve boğazın en ihtişamlı yalılarından biri olan Edip Efendi Yalısı, tekrar restorasyonu yapılarak, hizmete açılan eski Tarabya Plajının yanı sıra İstanbul Tarlabaşı, Kemerburgaz, Bebek Sahil gibi mekanlarda aylardır çekimleri süren Paramparça dizisinin, bir yıl süren ön hazırlık dönemi sonrası,  ilk bölümü için çalışmalar yedi ay sürdü. Nurgül Yeşilçay’ın evi Tarlabaşı’nın Ömer Hayyam tarafında…

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Star TV’nin yeni dizisi ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ün çekimleri Antakya’da başlamıştı. Kaderimin Yazıldığı Gün diğer bölümleri ise İstanbul’da çeşitli semtlerde çekiliyor. Dizi için Yeniköy sahilleri de kullanılıyor.

BEŞ KARDEŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ay Yapım ve Onur Ünlü’nün yeni dizisi Beş Kardeş İstanbul Maltepe ilçesinde çekiliyor.

SEVDAM ALABORA NEREDE ÇEKİLİYOR

ATV’nin yeni dizisi Sevdam Alabora Muğla Ortaca ilçesinde ve İstanbul’da çekiliyor. Sevdam Alabora dizisinde Kadir Doğulu ve Elçin Sangu başrollerde oynuyor.

BEDEL NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sedef Avcı, Necip Memili, Berk Erçer’in başrolde oynadığı ATV’nin yeni dizisi Bedel İstanbul Çengelköy’de çekiliyor.

KARDEŞ PAYI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Star TV’de 2. sezonu yayınlanan Murat Cemcir, Seda Bakan ve Ahmet Kural’ın başrolde oynadığı Kardeş Payı dizisinin seti İstanbul Kanlıca semtinde. Dizinin mahallle çekimleri Kanlıca semtinde yapılıyor.

KERTENKELE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

ATV’de Cumartesi akşamları ekrana gelen sahte bir imamın maceralarının anlatıldığı Kertenkele dizisi İstanbul Anadolu Kavağı semtinde çekiliyor.

ROMAN HAVASI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Show TV’nin yeni Cennet Mahallesi olan dizisi Roman Havası, Beykoz Kundura Fabrikası’nde ve İstanbul Balat semtinde çekiliyor.

YILANLARIN ÖCÜ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ceyda Ateş’in yeni dizisi Yılanların Öcü nerede çekiliyor? Yılanların Öcü dizisi Nevşehir – Kapadokya’da çekiliyor.

GÜZEL KÖYLÜ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gizem Karaca’nın yeni dizisi Muğla Güzelköy’de çekimleri devam ediyor. Sevilen dizinin bazı sahneleri İstanbul’da çekiliyor.

ULAN İSTANBUL DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Uğur Polat, Şebnem Bozoklu ve Salih Bademci’nin başrollerinde oynadığı Ulan İstanbul dizisi İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Konağın bulunduğu çekim yeri Çengelköy. Beykoz Kundura Fabrikası, Beykoz, Üsküdar Ulan İstanbul’un çekim yerleri.

MEDCEZİR NEREDE ÇEKİLİYOR?

Star TV’nin yeni dizisi Medcezir, İstanbul’un Tuzla semtinde çekiliyor. Ev çekimleri dışında kalan çekimlerde ise İstanbul’un diğer semtleri de kullanılıyor. Üniversite çekimleri ise Bağcılar’da Kemerburgaz Üniversitesi’nde yapılıyor.

O HAYAT BENİM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Fox TV’nin sevilen dizisi O Hayat Benim’in çekimleri İstanbul Çengelköy’deki Gelincik Yokuşu’nda yapılıyor.

KAÇAK GELİNLER DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Selin Şekerci, Deniz Baysal ve Açelya Topaloğlu’nun başrollerinde oynadığı Kaçak Gelinler dizisinin ilk bölümleri İzmir Urla’da çekilirken daha sonraki bölümler İstanbul Kadıköy ve Moda’da çekiliyor.

YEŞİL DENİZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

TRT 1’de ekrana gelen Yeşil Deniz dizisi Aydın’ın Söke ilçesinde çekiliyor.

EZRA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Show TV’nin yeni dizisi Ezra için İstanbul’da özet set kuruldu. Ezra İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor.

AŞKIN DİLİ YOK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Güzel oyuncu Deniz Çakır, Yiğit Özşener, Murat Ünalmış’ın başrollerini paylaştığı Aşkın Dili Yok adlı yeni dizinin çekimlerine başlandı. Yapımcılığını Boyut Film’in üstelendiği dizinin çekimleri İzmir, Kuşadası, Şirince, Bitlis, Tatvan ve Van’da gerçekleşiyor.

BENİM ADIM GÜLTEPE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dönem dizisi olan Benim Adım Gültepe’nin ilk bölümleri İzmir’de çekiliyor. Dizi ilk 3 bölümden sonra İstanbul’da Sarıyer’deki Kocataş Mahallesi’nde çekimler yapılıyor.

BENİM ADIM GÜLTEPE İSTANBUL’DA HANGİ MAHALLEDE SEMTTE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D’deki Benim Adım Gültepe’nin ilk 3 bölümü İzmir’de çekildi. Benim Adım Gültepe’nin İstanbul’daki çekim yeri ise Sarıyer Kocataş Mahallesi oldu. İstanbul’da 2 ay boyunca 100 mahalle tarayan dizi ekii Sarıyer Kocataş Mahallesi’nde karar kıldı. Mahalle İzmir Gültepe’ye en uygun olan mahalle olduğu için seçildi.

REAKSİYON DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Star’ın yeni sezondaki iddialı dizisi olan başrollerini Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Nehir Erdoğan gibi isimlerin oynadığı Herkes Düşmanını Tanıyacak (Kod Adı Reaksiyon) İstanbul’da çekiliyor.

KADİM DOSTUM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Mahsun Kırmızıgül imzalı Fox’un yeni dizisi Mardin’de çekiliyor.

KURT SEYİT VE ŞURA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi Kurt Seyit Ve Şura dizisinin ilk bölümleri Rusya’da çekildi. Sevilen dizi daha sonra İstanbul Sultanbeyli’de kurulan dev platoda devam ediyor.

KARA PARA AŞK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in başrollerinde oynadığı Kara Para Aşk dizisinin ev çekimleri Bebek’teki yalıda çekilirken, dış sahneler için İstanbul’un çeşitli semtleri kullanılıyor.

KARADAYI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı dizi için özel bir mahalle inşa edildi. Dizi için Beykoz’taki eski kundura fabrikasında mahalle inşa edildi.

KARDEŞ PAYI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanlıca’da Güneşi Beklerken dizisinin de çekildiği mahalle de çekiliyor.

OTEL DİVANE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Emre Altuğ ve Cem Kılıç’ın başrollerinde oynadığı Otel Divane dizisi nerede çekiliyor? Otel Divane dizisi İstanbul Belgrad Ormanı’nın içinde yer alan Bilezikçi Çiftliği’nde çekiliyor.

ÇALIKUŞU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizinin bazı sahneleri Kadıköy’deki Reşat Paşa Konağı’nda çekiliyor. Bazı sahneleri de Göksu’da
KAYIP DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Kayıp İstanbul Tuzla’da çekiliyor.
ZEYTİN TEPESİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Kanal D’nin yeni dizisinin çekimleri Ayvalık ve Cunda’da yapılıyor. Dizinin bazı sahneleri Cunda Adası’ndaki tarihi Moshos Otel’de çekiliyor.
 

GÜNEŞİ BEKLERKEN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, Yağmur Tanrısevsin gibi genç oyuncularıyla kısa sürede kendine genç bir izleyici profili yakaladı Güneşi Beklerken… Lise çağındaki gençlerin aşkları, aile hayatlarını okul yaşantılarıyla harmanlayan dizinin çoğu sahnesi de dizideki Kerem Sayer’in ailesinin sahibi olduğu Sayer Koleji’nde geçiyor. Sayer Koleji’nin asıl binası ise Özel Fenerbahçe Koleji olarak kullanılıyor. Kanlıca’da ev çekimleri yapılıyor.

PİS YEDİLİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Yine genç izleyicilerin uzun zamandır radarında olan Pis Yedili dizisi de İstanbul’da çekilen projelerden… Doğa Koleji ve Ataşehir’de gerçekleşen çekimler de en az dizideki kadar eğlenceli geçiyor.

HUZUR SOKAĞI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kutsi ve Selin Demiratar’ın başrollerini paylaştığı dizinin çekimleri İstanbul Sarıyer’de yapılıyor

İNTİKAM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
İkinci sezonda da seyirciyle buluşuyor. Dizi Kanlıca’da çekiliyor. Beren Saat’in oynadığı karakterin yaşadığı yalı, Şeyhülislam Bahai Efendi tarafından yaptırılmış.
MERHAMET DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
İkinci sezonda seyirciyle buluşuyor. Dizinin geçmişi anlatan bölümleri Balıkesir’de çekildi. Sonra dizi İstanbul İstinye’ye taşındı.
DOKSANLAR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Dizi için Darıca’da özel bir plato kuruldu.

KAÇAK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

atv ekranlarında yayınlananKkaçak dizisi Sivas Divriği ilçesinde çekilmektedir.

ARKA SOKAKLAR

Rıza Başkomiser ve ekibinin hikayelerini anlatan dizi 7 sezondur izleyici ile buluşuyor.İç mekan çekimleri İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan dizinin dış mekan çekimleri için başta Taksim olmak üzere İstanbul’un bir çok semtine set kuruluyor.

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ
Çekimleri Zeyrek’te başlayan Öyle Bİr Geçer Zaman Ki’nin seti geçtiğimiz sezon Beykoz’a taşınmıştı.
Dizinin yeni sezondaki çekimleri aynı yerde yapılmaya devam ediyor.

BALKANLAR SON YAZ 1912
Adını Feriha Koydum dizisinden ayrılan Hazal Kaya, yeni sezonda Balkanlar Son Yaz 1912 dizisi ile izleyici karşısına çıkacak.
Tardu Flordun, Furkan Palalı ve Tuğçe Kazaz’ın da kadrosunda yer aldığı dizi Makedonya’da çekiliyor.

BEHZAT Ç.
Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü üstlendiği Behzat Ç. üç sezondur Star Tv’de izleyici ile buluşuyor.
Dizi için Ankara’nın çeşitli yerleri set olarak kullanılıyor.

BENİM İÇİN ÜZÜLME
Senaryosu Mahsun Kırmızıgül’e ait olan “Benim İçin Üzülme” Atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.
Öykü Çelik ve Fulya Zenginer,Selin Şekerci,Eren Hacısalihoğlu,Ünal Silver,Tansel Öngel ve Tatiana Tsikevic’in rol aldığı dizi Artvin’de çekiliyor.
DİLA HANIM
Başrollerini Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın paylaştığı sinema filmi Dila Hanım, yeni sezonda dizi versiyonu ile izleyici karşısına çıkacak.
Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil’in rol aldığı dizi Adana’da çekiliyor.

 

EVE DÜŞEN YILDIRIM
Miss Turkey birincisi Gizem Karaca’nın da rol aldığı dizi, amca kızları Muazzez için karşı karşıya gelen iki kardeşin hikayesini analtıyor.
Show Tv’de yayınlanan dizi Eyüp’te Haliç kıyısında bulunan Bahariye Spor Tesisleri ve çevresinde çekiliyor.
EVLERDEN BİRİ
Adını Feriha Koydum’un fettan güzeli Ceyda Ateş, yeni sezonda “Evlerden Biri” dizisiyle izleyici karşısına çıkıyor.
Dizi Üsküdar – Salacak’ta çekiliyor.
ADINI FERİHA KOYDUM – EMİR’İN YOLU
Adını Feriha Koydum adı ile iki sezon yayınlanan dizi bu yıl Emir’in Yolu olarak izleyici karşısına çıkıyor.
Dizi Etiler’de çekiliyor, okul sahneleri için ise Bilgi Üniversitesi ile Beykent Üniversitesi kullanılıyor.
HAYAT DEVAM EDİYOR
Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğinde ekranlara gelen Hayat Devam Ediyor’un çekimleri Nevşehir’in Avanos ilçesinde yapılıyor.
Dizinin bazı sahneleri için ise İstanbul ve Tekirdağ’da kurulan setler kullanılıyor.
HAYATIMIN ROLÜ
Başrollerini Haluk Bilginer ve Ebru Özkan’ın paylaştığı dizi Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.
Dizinin çekimleri Göztepe’de yapılıyor.
HUZUR SOKAĞI
1970 yılında Yüksel Çakmaklı tarafından filmi çekilen ‘Huzur Sokağı’ yeni sezonda dizi oldu.
Kutsi ve Selin Demiratar’ın başrollerini paylaştığı dizinin çekimleri İstanbul Sarıyer’de yapılıyor.

İŞLER GÜÇLER
Başrollerinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz’in yer aldığı “İşler Güçler” Star Tv’de izleyici ile buluşuyor.Dizi Dragos’ta çekiliyor.

KAYIP ŞEHİR
Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı yapımlarından olan Kayıp Şehir…Dizinin çekim yeri olarak Beyoğlu’nun arka sokakları kullanılıyor.

KUZEY GÜNEY
Birbirine zıt iki kardeşinin hikayesinin anlatıldığı dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel rol alıyor.Kuzey Güney’in çekimleri Üsküdar’da yapılıyor. .

KÖTÜ YOL
Eski Yeşilçam öykülerini anımsatan Kötü Yol, Cansel Elçim, Şükran Ovalı ve İlker Aksum’u kadrosunda buluşturuyor.
Dizinin çekimleri Adana’da yapılıyor.
MUHTEŞEM YÜZYIL
Kanuni Sultan Süleyman’ın hükümdarlık döneminin ve Hürrem Sultan ile olan ilişkisinin anlatıldığı dizi Star Tv’de ekranlara geliyor.
Dizi, 3,5 milyon TL’lik hazırlık bütçesi ile adından söz ettiren dizi 2 bin 100 metrekarelik bir platoda çekiliyor.
AĞIR ROMAN
1997 yılında çekilen ve Okan Bayülgen ile Müjde Ar’ın başrolünü paylaştığı Ağır Roman, yeni sezonda dizi versiyonu ile izleyici karşısına çıkacak.
Tamer Tıraşoğlu, Onur Saylak, Begüm Birgören, Sumru Yavrucuk, Nesrin Cevadzade, Özge Özpirinçci, Murat Daltaban, Macit Koper ve Erkan Bektaş’ın rol aldığı dizi Balat’ta çekiliyor.
SUDAN BIKMIŞ BALIKLAR
Başrollerini Ezgi Eyüboğlu ve Burak Sağ Yaşar’ın paylaştığı dizi Star Tv’de izleyici ile buluşuyor.
lk bölümleri Kaş’ta çekilen dizinin yeni seti için İstanbul tercih edildi.
SULTAN
Nurgül Yeşilçay, Kanal D’de yayınlanan Sultan dizisi ile izleyici karşısına çıkıyor.Dizinin çekimleri Diyarbakır’da yapılıyor.

SUSKUNLAR
Hapishanede yaşadıklarından sonta susma kararı alan 4 arkadaşın hikayesinin anlatıldığı Suskunlar , show Tv’de izleyici ile buluşuyor.
Dizinin çekimleri Beykoz’daki eski kundura fabrikasında yapılıyor. Boğaz kıyısında kocaman bir alana yayılan fabrika binası ve ara sokakları dizi platosu olarak kullanılıyor.Umutsuz Ev Kadınları” ve “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” gibi pek çok dizi burada çekiliyor.

USTURA KEMAL
Show Tv’nin yeni sezon projelerinden olan Ustura Kemal’in başrolünü Oktay Kaynarca üstleniyor.
Dizinin seti Gölcük’te.
VEDA
Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı yapımlarından olan Veda’da başrolleri Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen üstleniyor.Dönem dizisi olan yapım özel olarak hazırlanan platoda çekiliyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Hangi Dizi Nerede Çekiliyor

x