baby sensory

Sevdanın Bahçesi yeni bölüm neden yayınlanmıyor dizi bitti mi?

14 Ekim 2017 Cumartesi, 16:21

Sibel Can ve Emre Kınay’ın dizisi Sevdanın Bahçesi’nin bu akşam yayınlanması gereken yeni bölümü yayın akışından çıkartıldı. Sevdanın Bahçesi dizisi 4. bölümü  yeni gününde ekranda olacak.

Kanal D’de geçtiğimiz ay yayınlanmaya başlayan Sevdanın Bahçesi dizisinin ekran ömrü kısa oldu. Sibel Can, Emre Kınay, Begüm Kütük ve Alina Boz’un başrollerde oynadığı Sevdanın Bahçesi cumartesi akşamları yayınlanıyordu. Kanal D’de 3 bölüm yayınlanan Sevdanın Bahçesi dizisi yayından kaldırılıyor.

Sevdanın Bahçesi 14 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanması gereken 4. bölümü ekrana gelmeyecek. Dizinin yeni bölümü yerine bu akşam Bordo Bereliler Suriye filmi yayınlanacak. Sevdanın Bahçesi ise başka bir gün ekrana gelecek olan 4. bölümüyle erken final yaparak ekrana veda edecek. Dizi reytinglerde istenilen sonuçlara ulaşamamıştı. Geçen hafta yayınlanan 3. bölümü Total grubu reytinglerde 18. sırada yer alabilmişti. 

SEVDANIN BAHÇESİ GENEL KONUSU NEDİR?

18 yıl önce boşanan Sevda ve Levent’in yıllar sonra yollarının kesişmesini konu alan Sevda’nın Bahçesi’nin genel hikayesi ve künyesi şöyle:

Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir.

Kader bir gün Levent ve Sevda’yı bir araya getirir. Sevda her şeyden habersiz, Levent ve eşi Aylin’in hayatına girer. Aylin’in Levent’in yeni karısı olduğundan habersiz olan Sevda, gerçeği öğrendiğinde ise vazgeçmek için çok geçtir.

Yıllar sonra karşısında Sevda’yı görünce kafası karışan Levent’i zor günler beklemektedir. Levent ve Sevda yıllar sonra bir araya gelince, ikisinin de hayatı alt üst olur. Yıllardır gizli kalmış sırlar ve yalanlar bu yarım kalmış büyük aşkın önüne geçebilecek midir?

OYUNCU KADROSU

Oyuncular: Sibel Can (Sevda), Emre Kınay (Levent), Begüm Kütük (Aylin), Alina Boz (Defne), Baran Bölükbaşı (Tolga), Esra Kızıldoğan (Ayşe), Mehmet Bozdoğan (Hamdi), Berat Yenilmez (Eray), Hakan Atalay (Hakan), Haydar Köyel (Nuri), Yasemin Öztürk (Jale), Melehat Abbasova (Tatyana), Doğa Konakoğlu (Ufuk)

You must be logged in to post a comment Login