Show TV’den Bir Deli Sevda dizisi için flaş karar

Show TV’nin yeni dizisi Bir Deli Sevda’nın yayın günü 2. bölümden itibaren değişti!

Show TV’de geçtiğimiz hafta Çarşamba akşamı ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkan Bir Deli Sevda’nın yayın günü değişti. Başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Zafer Algöz, Erkan Can, Erdinç Gülener, Cankat Aydos, Deniz Uğur’un paylaştığı dizi 1. bölümüyle reytinglerde başarılı olamadı.

Bir Deli Sevda’nın ilk bölümü reytinglerde Total’de 32. sırada, AB grubunda ise 22. sırada yer alabildi. Reytinglerde kötü sonuç alan diziye erken hamle geldi. Dizinin yayın günü 2. bölümden itiberen Çarşamba akşamından Pazar’a alındı.  Bir Deli Sevda dizisi 9 Nisan Pazar 20.00’da Show Tv ekranlarında olacak.

Yapımcılığını Pastel Film Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği Bir Deli Sevda’nın yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturuyor.  Senaryosunu Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk’ün yazdığı Bir Deli Sevda dizisinin oyuncu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil(Mehmet), Cansu Tosun (Bahar), Erdinç Gülener(Cengiz), Cankat Aydos (Kemal), Deniz Uğur (Alev), Itır Esen(Şükran), Esra Kızıldoğan(Nermin), Sermet Yeşil(Şevki), Hikmet Körmükçü(Safiye), Mehmet Esen(Osman), Deniz Özerman(Gülfidan), Tolga Evren(Orhan), Zuhal Yalçın(Hafize), Seren Deniz Yalçın (Buket), Mehmet Çelik’in(Bahadır) yanı sıra usta oyuncular Zafer Algöz(Faruk) ve Erkan Can(Hulusi) yer alıyor.

İstanbul’un fakir mahallelerinden biri olan Tellikavak’ta annesiyle birlikte yaşayan Bahar yirmili yaşlarının başında genç ve güzel bir kızdır. Fakat yaşıtlarının aksine omuzlarında çok fazla yük vardır. Astım hastası olan annesini bodrum katındaki güneş almayan evlerinden çıkarmak istemekte ancak bir türlü iş bulamamaktadır. Deliler gibi iş arayan Bahar tüm kapılar yüzüne kapanınca son çare olarak hırsızlığa başvurur. Bunun için ise çocukluğundan beri en yakın arkadaşı olan Kemal’den yardım ister. Bahar’a yıllardır aşık olan ancak söyleyemeyen Kemal ise gözünü kırpmadan Bahar için tehlikeye atılır. İkili hırsızlık yapmaya çalışırken başarısız olurlar ancak Bahar’ın dedesi yerine koyduğu Hulusi ne yaptıklarını öğrenir ve bunun üzerine kalp krizi geçirir.

Bahar’ın hayatı Hulusi’nin yirmi senedir görmediği oğlu Cengiz’in hastaneye gelmesiyle kökünden değişecektir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Show TV’den Bir Deli Sevda dizisi için flaş karar

x