Söz dizisi bir ilke imza attı

Genelkurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen Star’ın yeni dizisi Söz dev prodüksiyonuyla dikkatleri çekiyor.

Star TV’de yayınlanan, ön hazırlıkları 1 yıl süren ve çekimleri yaklaşık 3 aydır devam eden ‘SÖZ’ dizisinin çekimlerinde Türkiye’de ilk defa Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bünyesinde yer alan, en yeni ve önemli hava muharebe aracı olan ‘Skorsky’ helikopter kullanılıyor.

Genel Kurmay Başkanlığı tarafından ‘SÖZ’ dizisinin çekimleri için özel olarak tahsis edilen ‘Skorsky’ helikopter, ‘Özel Kuvvet Timi’nin en önemli ulaşım araçları arasında yer alıyor.

‘Söz’ 2. bölümüyle 10 Nisan Pazartesi Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan ‘SÖZ’, sosyal medyada Twitter’ın World Trend Topics (WTT) listesinde birinciliğe kadar yükselirken, Türkiye’de ise TT sıralamasında zirveyi elden bırakmamıştı.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı SÖZ’ de zekası ve cesaretiyle bütün timin saygısını ve güvenini kazanan kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını, Atakan Arslan, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Mehmet Ali Karakuş, Doğukan Polat, Volkan Uygun, Oktay Samurkaş canlandırıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Söz dizisi bir ilke imza attı

x