Söz dizisinde Büyük Bey öldü mü? Cihan Ünal Söz dizisinden ayrıldı mı?

Star TV’nin 2. sezona başlayan dizisi Söz’de Büyük Bey olarak rol alan usta oyuncu Cihan Ünal diziden ayrıldı.

Söz dizisinin yeni sezonu Star TV ekranlarında Pazartesi akşamı başladı.  “Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla dikkat çeken Özel Kuvvet Tim’inin hikayesini konu alan “Söz” dizisinde 2. yeni sezon öncesi Atakan Arslan ayrılırken; Ezgi Çelik, Mehmet Özgür ve Cihan Ünal kadroya dahil olmuştu. ‘Büyük Bey’ olarak dizide rol alan usta oyuncu Ünal yaklaşık bir ay sonra senaryo gereği ölerek projeye veda etti.

SÖZ DİZİSİNİN YAVUZ’U TOLGA SARITAŞ ÖLÜMDEN DÖNDÜ! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Cihan Ünal (Büyük Bey) 2. yeni sezon öncesi Söz’ün oyuncu kadrosuna katılmıştı. Dizinin dün yayınlanan 17. yeni bölümünde yakalanmamak için sınır dışına kaçma planı yapan ve bunun için ve kendi kızını öldürtmeyi bile göze alan Büyük Bey’in planları bozuldu.

Dizinin final sahnesinde, Üsteğmen Yavuz (Tolga Sarıtaş) askerlerden kaçmaya çalışan Büyük Bey’i vurdu. Söz’ün 18. yeni fragmanındaki görüntüler ise Büyük Bey’in öldüğünü yani Cihan Ünal’ın Söz’e veda ettiğini gösterdi.

SÖZ 18. BÖLÜM FRAGMANI 23 EKİM PAZARTESİ

SÖZ’DE GEÇEN HAFTA NELER OLDU?
Terör bağlantısı ortaya çıkan Büyük Bey, kaçmak için kızı Bahar’ı kullanmanın planlarını yaparken, Eylem bombayı patlatmadan kurtulmanın yolunu aramaktadır. Bu sırada Eylem’in üzerindeki bombanın patlamaması için Avcı da çok zor bir karar vermek üzeredir. Ancak ikisi de hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalacaktır.

Oğlunu kimin öldürdüğünü öğrenmek isteyen Çolak; Büyük Bey ve Agâh’a bir plan hazırlar. Tim’in düzenleyeceği operasyon işleri Çolak için epey zorlaştırır. Yavuz ise Büyük Bey’i yakalamak ve Bahar’ın hayatını kurtarmak arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Söz dizisinde Büyük Bey öldü mü? Cihan Ünal Söz dizisinden ayrıldı mı?

x