Survivor 2017’de bu hafta kim elendi? 21 Şubat Salı

Survivor 2017’nin 21 Şubat Salı yayınlanan bölümünde ünlüler takımından kim elendi sorusu yanıt buldu. Survivor Ünlüler takımında Sabriye Şengül, Berna Öztürk ve Şahika Ercümen ve Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat) eleme adayı olmuştu.

SURVİVOR’DA YAYIN GÜNÜ DEĞİŞİKLİĞİ

Survivor’da bu hafta iki dokunulmazlık oyununu kaybeden takım olan ünlülerden sms oylamasına çıkan isimler Çılgın Sedat, Sabriye Şengül, Berna Öztürk ve Şahika Ercümen oldu. Salı akşamı yapılan ada konseyinde sms oylamasının sonuçları açıklandı ve 4 isim arasında adaya veda eden belli oldu. Ünlüler takımından Berna Öztürk Survivor’dan elenen son isim oldu.

ESER WEST’TEN SERHAT AKIN HAKKINDA ŞOK SÖZLER

Elendiği açıklandıktan sonra konuşan Berna Öztürk, “Burada çok güzel 1 ay geçirdim. Daha uzun kalmak isterdim ama kader kısmet böyle oldu. Herkesin ellerine sağlık” dedi. Acun Ilıcalı ise Berna Öztürk’ü överek, ‘Seni burada yeni tanıdım ama kaliteli duruşunla örnek oldun’ dedi.

SURVİVOR’DAN HAFTANIN EN BAŞARILI İSİMLERİ KİMLER OLDU?

Erkeklerde haftanın en başarılı ismi İlhan Mansız oldu. Erkeklerde 2. isim ise gönüllüler takımından Anıl oldu. Kızların birincisi ise 22 puanla ünlüler takımından Sema olurken, 2. isim ise 21 puanla Berna Keklikler oldu.

Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmaz oyununu ise Furkan Kızılay kazandı. Eleme konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Berna ile Furkan’ın adını verdiği Şahika Survivor’da elemeye kaldı. Survivor adasında elenme ihtimali yüksel olan iki isimden biri Şahika Ercümen diğeri de Berna Öztürk. Şahika Ercümen performansını tam olarak gösterebilmiş değil. Dalmada dünya rekorlarına sahip olan Şahika Ercümen ilk kez eleme potasına çıktı. Elemenin bir diğer ismi de Berna Öztürk oldu. Tarkan’ın eski baldızı olarak ünlenen Berna Öztürk DJ olarak çalışıyor. Adada şimdiye kadar çok iyi bir performans gösteremedi ancak yaptığı kulisler sayesinde potadan hep uzak oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de bu hafta kim elendi? 21 Şubat Salı

x