Survivor hangi günler yayınlanıyor?

Tv8’in ve ekranların rekortmen yarışması Survivor’dan haber var.  Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor  2017’nin yeni bölümü Perşembe akşamı da yayınlanacak.

O Ses Türkiye final performanlarının hazırlıklarının sürmesi nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyecek. Acun Ilıcalı’nın da Dominik’ten gelerek katılacağı O Ses Türkiye’nin finali önümüzdeki haftalarda ekranda olacak. Survivor 2017 ise bu hafta Çarşamba hariç her gün ekranlarda olacak.

Survivor’un Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde bu sene ilk defa yapılacak olan ceza oyunu oynanacak ve kaybeden takım elindeki imkanlardan birini geçici süreyle kaybedecek. Survivor 2017 yeni bölümüyle Perşembe 20:00’de Tv8 ekranlarında olacak.

SURVİVOR ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER

Survivor Ünlüler-Gönüllüler, Türkiye’de TV8’de yayınlanan, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti’nde düzenlenmektedir.

Yarışmanın 1. sezonunun kazananı olan Derya Büyükuncu Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Nihat Doğan İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Taner Tolga Tarlacı Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Taçmin Tümer Dördüncü, Özge Ulusoy ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 2. sezonunun kazananı olan Nihat Alptuğ Altınkaya Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Hasan Yalnızoğlu İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Anıl Tetik Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Ece Begüm Yücetan Dördüncü, Hayim Kohen ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 3. sezonunun kazananı olan Hilmi Cem İntepe Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Doğukan Hazar Manço İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Ümit Karan Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Murat Ceylan Dördüncü, Cengiz Coşkun ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 4. sezonunun kazananı olan Turabi Çamkıran Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Gökhan Keser İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Ahmet Dursun Üçüncü, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Merve Aydın Dördüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Yiğit Dikmen Beşinci, Sahra Işık ise Altıncı olmuştur.

Yarışmanın 5. sezonunun kazananı olan Çağan Atakan Arslan Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Serkay Tütüncü İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Damla Can Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Semih Öztürk Dördüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Nagihan Karadere Beşinci, İbrahim Giydirir ise Altıncı olmuştur.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor hangi günler yayınlanıyor?

x