Survivor 2017’de geçen haftanın en başarılı yarışmacıları kimler oldu?

Survivor 2017’de geçen haftanın en fazla oyun kazanan en başarılı kadın ve erkek yarışmacıları belli oldu.

SURVİVOR’A VEDA EDEN İSİM BELLİ OLDU

Survivor 2017’de geçen senelere göre artık o haftanın en başarılı ikişer kadın ve erkek yarışmacı belirleniyor ve en yüksek puan alanlara ödül veriliyor. Survivor’da geçen haftanın en çok oyun kazanan yarışmacıları da açıklandı.

SURVİVOR BERNA KEKLİKLER GERÇEĞİ ÖĞRENİNCE ŞOKE OLDU! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Survivor’da geçen hafta erkeklerde 21 oyunda 13 galibiyet alarak 34 puana ulaşan Adem, 2. yarışmacı oldu. 23 oyunda 17 galibiyetle 47 puan alan Ogeday ise en başarılı erkek yarışmacı oldu. Kadınlar ise, ünlüler takımı yarışmacıları Sema ve Pınar aynı puanı alarak en başarılı isimler oldu. Pınar ve Sema 14 oyunda 9 galibiyetle 23’er puan aldı. En başarılı 4 yarışmacı, kahve ve kruvasan kazandı.

Haftanın en az  galibiyet ve puan alam isimleri de belli oldu. Erkeklerde 6 oyunda hiç galibiyet alamayan Erdi, -5 puanla haftanın en az puan alan yarışmacısı oldu. Tarık Mengüç ise oynadığı 4 oyunda galibiyet alamadı ve -3 puanla oyunlardaki en kötü performanslı 2. isim oldu.

Kızlarda ise Şahika 12 oyunda 2 galibiyetle -2 puan, Burçak 8 oyunda 2 galibiyetle 1 puan, Sabriye ise 11 oyun 5 galibiyetle 9 puan alarak, en az puan kazanan 3 kadın yarışmacı oldu.

Survivor Puan Sıralaması Kuralları

* Birebir oyunlarda kazanan 3 puan alacaktır. Oyunu kaybeden ise 1 puan kaybedecektir.

* İkişer kişilik oyunlarda kazanan iki yarışmacı 2’şer puan alacaktır.

* Grup oyunlarında atıcı 2 puan alacaktır.

* Bayrak oyunlarında kazananlar 3’er puan alacaktır.

* Aynı puanda olan yarışmacıların sıralamasında, oynadığı oyun sayısı daha az olup daha az mağlubiyet alan üstte oluyor.

* YKB sembol oyunlarında; sembolü kazanan yarışmacılara 2’şer galibiyet, 6’şar puan; finalistlere 1’er galibiyet, 3’er puan verilecektir. Diğer yarışmacılara 1’er mağlubiyet verilecektir.

* Grup oyunlarında; kazanan takımdan yarışmacılara 1 galibiyet ile 1’er puan verilecek, kaybeden gruptaki yarışmacılara 1 mağlubiyet verilecektir.

* Performans değeri, puanı ve galibiyeti eşit olan yarışmacılar alfabetik olarak sıralanır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de geçen haftanın en başarılı yarışmacıları kimler oldu?

x