baby sensory

Survivor ünlülerde kim elendi? 7 Mart Salı

Ünlüler takımından o isim Survivor’a veda etti

07 Mart 2017 Salı, 23:24

Survivor 2017’de 7 Mart Salı akşamı ünlüler takımından Adem, Sabriye, Tarık Mengüç ve Çılgın Sedat arasından elenen yarışmacı belli oldu.

SURVİVOR BERNA KEKLİKLER GERÇEĞİ ÖĞRENİNCE ŞOKE OLDU! DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Survivor 2017’de bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden takım olan ünlülerden 4 yarışmacı sms oylaması için aday olmuştu. İlk konseyde Sabriye’nin adı eleme için yazılırken, dokunulmazlık sembolü sahibi olan Sema ise Adem’in ismini söylemişti. Kaybedilen ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında ise ünlüler takımı, adadaki kavgalar ve yaşanan şartlardan dolayı çok üzülen Tarık Mengüç’ü ortak kararla eleme adayı olarak yazmıştı.

SURVİVOR’DAN HAFTANIN EN BAŞARILI VE BAŞARISIZ İSİMLERİ KİMLER OLDU?

Kişisel dokunulmazlık sembolü sahibi olan İlhan Mansız ise, kavgalı olduğu Adem’le aynı eleme potasında kozlarını paylaşmak isteyen Sedat’ı kendi isteğiyle eleme adayı olarak söylemişti.

Survivor’da izleyicilerin attığı sms oyları sonucu Adem, Sabriye, Çılgın Sedat ve Tarık Mengüç arasından en az oyu alan isim olan Tarık Mengüç Survivor’da bu hafta elenen yarışmacı oldu. Tarık Mengüç elendiğinin açıklanmasının ardından gözyaşlarına boğuldu.

İLETİŞİM ÖDÜLÜNDE SABRİYE FIRTINASI ESTİ!

Ünlüler takımı geçen hafta kaybettikleri iletişim ödülünü bu hafta kazanmayı başardı. Oyuna damga vuran isim ise sürpriz bir şekilde Sabriye oldu. Sabriye oynadığı 3 oyunu da kazanarak, takımın galibiyetinde büyük rol oynadı.

SEMBOL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Survivor’da bu hafta sembol oyununu ise ünlüler takımından Sema ve İlhan Mansız kazandı. Sembol oyunu sonrasında ünlülerde yine kavga çıktı. Adem ile Serhat ve Fatih arasında oyun sonrasında yine gerilim yaşandı. Sembolü kazanan Sema ve İlhan, Sedat, Fatih, Tarık, Pınar, Furkan ve Serhat’ı seçerek gözleme ve filmden oluşan ödül için mor odaya gittiler.

 

You must be logged in to post a comment Login