Survivor 2017’de ünlüler takımında kim hangi grupta?

Survivor 2017’ye ünlüler takımı hangi gruplara ayrıldı kim hangi grupta yer alıyor?

Bir süredir ada hayatında 3 gruba bölünen ve yemeklerini bile ayıran ünlüler takımında sinirler iyice gerildi. Survivor 2017’de ünlüler takımı 3 ayrı grup halinde yaşıyor. İlhan Mansız, Serhat Akın, Furkan ve Sema adada ayrı bir grup olurken, Adem, Şahika ve Sabriye ikinci grup, Fatih, Sedat,Pınar ve Tarık ise ayrı bir grup olarak adada yaşıyor.

ÜNLÜLERDE KİM KİMLE KAVGALI?

ACUN ILICALI’DAN AVRUPA’DA SURVİVOR PLANI

Ünlüler takımında ilk günlerde kavga eden Serhat Akın ile Adem arasında gerginlik zaman zaman su yüzüne çıkarken,her iki isim genel olarak birbirlerinden uzak duruyorlar. Ünlülerde konuşmayan ve kavgalı olan diğer isimler ise Adem ile Sedat. Sedat ve Adem her elemede birbirlerinin ismini yazarken, adada hiç konuşmuyorlar. Sabriye ise Furkan’a selam bile vermiyor.

Survivor’da ünlüler takımı yarışmacılarının kavgaları damga vurdu. Ünlüler takımından Furkan ve Adem birbirine girdi. Survivor 2017’nin Salı akşamı yayınlanan bölümünde ünlüler takımındaki kavgalar ekrana yansıdı.

Ünlüler adasındaki bu üçlü gruplaşma artık oyunlara da yansıdı ve yaşanan kavgalar yüzünden ünlüler takımı çok kötü bir performans sergileyerek iletişim ödülü oyununu farklı kaybetti. Oyunun ikinci yarısında Furkan Kızılay ve Adem Kılıççı arasında yaşanan kavga izleyenleri şoke etti.

Laf atışması yapan iki yarışmacı bir anda yükselerek birbirlerinin üzerine yürüdü. Adem’in Furkan’a küfür etmesinin ardından Furkan adeta çıldırdı ve laf savurmaya başladı. İyice oyundan düşen ünlüler takımı ikinci turda da bir varlık gösteremedi ve gönüllüler takımı aileleriyle buluşma şansını yakaladı. Furkan ve Adem arasında yaşanan kavga, adada bu defa Sedat ile Adem’in kavgasıyla devam etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de ünlüler takımında kim hangi grupta?

x