Bu akşam TV’de hangi filmler var?

Bugün televizyonda hangi filmler var? TV’de günün filmleri ve konuları. Bu akşam TV ekranlarında hangi filmler gösterilecek? Kanal D, atv, FOX TV, Show TV, TRT 1 kanallarında hangi filmler yayınlanacak? Televizyonda hangi macera, aksiyon, komedi, drama, korku fimleri yayınlanacak işte detaylar haberimizde?

1 MART 2017 ÇARŞAMBA AKŞAMI TV’DE HANGİ FİLMLER VAR? İŞTE GÜNÜN FİLMLERİ

Cinayet Gecesi TV 8,5 Saat: 21.30 

Oyuncular: Anthony Hopkins, Ryan Gosling, David Strathairn devamı

Konusu: Los Angeles’ta yaşayan ve son derece akıllı, zengin ve titiz bir mühendis olan Ted Crawford bir gün karısının kendisini aldattığını öğrenir ve onu öldürür. Bu cinayetin hemen ardından da polisi arar ve bildirir. Polis olay yerine geldiğinde şok olur çünkü yerde ölü yatan kadın, polisin sevgilisidir. Willy, Crawford’a avukat olarak atanır. Willy’nin başarılı bir kariyeri vardır. Başta basit gibi görünen bu davanın altında ise farklı sırlar gizlidir. Her şeyden önce cinayetin işlendiği silah Crawford’a ait değildir. Zaman içinde dava ilerledikçe labirent misali gizemli olaylar silsilesi ortaya çıkacaktır. Filmin ilk dikkat çeken ismi ise Anthony Hopkins.

Vizyon tarihi 18 Mayıs 2007 (1s 48dk)
Yönetmen Gregory Hoblit
Tür Gerilim
Ülke Abd, Almanya

Hedef – Target Show TV Saat: 00.15

Oyuncular : Stephen Baldwin ,  James Russo ,  Tammy Trull ,  Yorgo Constantine ,  Patty McCormack

Konusu: Füze taşıyan Amerikan Ordusu’na ait bir araç Türkiye dolaylarındaki ıssız bir bölgede yol almaktadır. Doğu Avrupalı bir grup milis aracı kaçırmaya kalkar. Amerikan Özel Kuvvetleri tetikçisi Charlie Snow milisleri öldürür; ancak milislerin lideri Yevon kaçmayı başarır. Charlie sağ salim evine, ailesinin yanına döner. Yevon intikam almak için onun ve ailesinin peşine düşmüştür.

Yapımı :
2004 – ABD
Tür :
Aksiyon ,  Gerilim
Süre:
84 Dak.
Yönetmen :
William Webb

Soraya’yı Taşlamak – teve 2 – Saat: 22.00

Konusu:  Freidoune bir gazetecidir. Arabası bozulduğu için durduğu küçük bir köyde Zahra ile tanışır. Mütedeyyin insanların çoğunlukla yaşadığı bu köyün sakinlerinden Zahra, Freidoune’un peşini bırakmaz. Çünkü onun bir basın görevlisi olduğunu anlamıştır ve Zahra, onunla konuşabilmek için ısrarla peşine takılır. Yeğeni Soraya bir gün önce aynı köyde yaşadığı insanlar tarafından vahşice katledilmiştir. Ölmeden önce yeğenine söz veren Zahra, bunun köyün sırlarının arasına gömülmemesi için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Tek umudu da bu gazetecinin elindedir, dinlemeli ve bu küçücük köyün büyük günahını tüm dünyaya anlatmalıdır.

Vizyon tarihi 14 Mayıs 2010 (1s 56dk)
Yönetmen Cyrus Nowrasteh
Oyuncular: Shohreh Aghdashloo, Mozhan Marnò, Jim Caviezel devamı
Tür Dram
Ülke Abd

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki içerik:

Bu akşam TV’de hangi filmler var?

x