Bu akşam TV’de hangi filmler var?

Bu akşam televizyonda TV’de hangi filmler var hangi filmler yayınlacak..İşte günün filmleri

17 Şubat 2017 Cuma, 15:30

Bugün televizyonda hangi filmler var? 17 Şubat 2017 Cuma gününün filmleri ve konuları. 17 Şubat Cuma akşamı TV ekranlarında hangi filmler gösterilecek? Kanal D, atv, FOX TV, Show TV, TRT 1 kanallarında hangi filmler yayınlanacak? Televizyonda hangi macera, aksiyon, komedi, drama, korku fimleri yayınlanacak işte detaylar haberimizde?

17 ŞUBAT 2017 CUMA AKŞAMI TV’DE HANGİ FİLMLER VAR? İŞTE GÜNÜN FİLMLERİ

17 Şubat Cuma akşamı TV’de 2’si yerli 5 film yayınlanacak. Aksiyon, romantik ve komedi tarzlarındaki Herkes mi Aldatır, Karanlık Fırtına, İntikam Kurşunu, Kurtlar Vadisi Filistin, Halam mı Geldi filmlerinin konusu ne?

Karanlık Fırtına – Dark Storm Star TV Saat: 20.00 (TV’de ilk)
Yapım: 2006 – Kanada
Bilim Kurgu ,  Gerilim
Yönetmen : Jason Bourque
Oyuncular :
Stephen Baldwin ,  Keegan Connor Tracy ,  Carrie Genzel ,  William B. Davis ,  Camille Sullivan

Gizli bir askeri üste, bir grup bilim adamı tarafından geliştirilmiş benzersiz bir bomba bulunmaktadır. Bu bomba karanlık maddenin yıkıcı gücünü kullanır. Karanlık madde bir kez açığa çıktığında, ona maruz kalan her şey yok olmaktadır. Bombayı harekete geçiren mekanizma henüz tam olarak çalışmamaktadır. Bir bilim adamı yanlışlıkla bombayı aktive eder ve karanlık maddeye maruz kalır, beklenenin aksine yok olmaz, inanılmaz güçler edinir. Ancak bütün dünya tehlike altındadır çünkü bomba havayı da etkilemiştir…

Herkes mi Aldatır Kanal D Saat: 23.45 (TV’de ilk)

Vizyon tarihi 2 Nisan 2010
Yönetmen Kamil Aydın
Oyuncular: Ragıp Savaş, Mine Tugay, Metin Zakoğlu devamı
Tür: Komedi

Evli ama çapkın bir adam, zengin kocası tarafından aldatılan mutsuz bir kadın. İkisinin yolları bir gece aynı otelde kesişir, yatağa zor atarlar. Sabah uyandıklarında kadındaki öfke yerini şaşkınlığa bırakmış, adam ise evine ve karısına dönmek için hazırlanmaktadır. Fakat her ikisini de büyük bir sürpriz beklemektedir. Adamın karısı ve kadının kocası aynı otelde burunlarının dibinde kalmaktadırlar.

Kurtlar Vadisi Filistin TRT 1 Saat: 20.00 

Vizyon tarihi 28 Ocak 2011
Yönetmen Zübeyr Şaşmaz
Oyuncular: Umut Karadağ, Necati Şasmaz, Gürkan Uygun

Mavi Marmara gemisiyle Gazze’ye yardım malzemeleri götürüldüğü sırada gemiye yapılan kanlı baskın sonrası Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Amaç bellidir, baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmeli ve hesap sorulmalıdır.

Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sonunda amacına adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan komutan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve emrindeki teknolojik imkânları işleri zora sokmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır.

İntikam Kurşunu Show TV Saat: 23.15

15 Şubat Çarşamba günü TV’de yayınlanacak olan Aşka Yolculuk, Her Yerde Aşk ve Kalbin Zamanı filmlerinin konusu ne?

Vizyon tarihi 7 Haziran 2013
Yönetmen Walter Hill
Oyuncular: Sylvester Stallone, Sung Kang, Sarah Shahi devamı
Tür Aksiyon, Gerilim

Jimmy Bobo (Sylvester Stallone), kiralık bir katildir. Bir arkadaşının öldürülüşüne tanık olan Jimmy, polis memuru Taylor Kwon (Sung Kang) ile isteksiz bir şekilde işbirliği yapar ve birlikte bir intikam planı hazırlarlar. Fakat katilin Jimmy’nin güzel kızını kaçırmasıyla işler kızışır.Halam Geldi Teve 2 Saat: 22.00

Vizyon tarihi 3 Ocak 2014
Yönetmen Erhan Kozan
Oyuncular: Miray Akay, Tunç Oral, Melisa Celayir

Film, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde medeniyetlerin iç içe geçtiği, birden fazla kültürün bir arada yaşadığı köylerden biri olan Akıncılar’da yaşayan Diyarbakırlı ve henüz 13 yaşındaki üç genç kızın hazin öyküsünü anlatıyor ve ülkemizin halen kanayan yaralarından biri olan, “çocuk gelinler” gerçeğini beyazperdeye taşıyor. Çocuk gelinlerin uzaktan uzağa seyrettiğimiz dramını, akraba evliliğinden doğan engelli çocukların yaşamını çocukların gözünden anlatan film aynı zamanda sosyal sorumluluk projesi olarak hayat buluyor. Film, aynı zamanda Kıbrıs’ın kuzeyi ve güneyi arasındaki sınır sorununu da insani yönleriyle ele alışıyla ön plana çıkıyor.  50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde özel bir gösterimle galası yapılan filmin senaryosu, gazeteci Evrim Kanpolat tarafından gerçek bir olaydan uyarlanarak yazıldı. Filmde Türk oyuncuların yanı sıra, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşayan oyuncular da yer alıyor.

Esma’nın Sırrı – teve 2 Saat 22.00

Yönetmen Jasmila Zbanic
Oyuncular: Mirjana Karanovic, Luna Zimic Mijovic, Leon Lucev

Esma , Saraybosna’nın Grbavica semtinde 12 yaşındaki kızı Sara ile birlikte yaşayan genç bir kadındır. Anne kız, savaşın ardından kendilerine yeni bir hayat kurmak için uğraşmaktadırlar. Esma , bir gece kulübünde garsonluk yaparak evini geçindirmeye çalışmaktadır. Ancak uzun ve yorucu iş saatleri yüzünden kızı Sara ile arası açılmaya başlamıştır. Anne kızın arasındaki gerilim bir okul gezisi yüzünden iyice yükselir. Okul yönetimi , ailesinde savaş şehidi olan çocukların gezi ücretini üstlenmektedir. Babasının savaş sırasında öldüğü söylenerek yetiştirilen Sara, annesinden gerekli belgeyi almasını ister. Esma, yıllardır sakladığı gerçeği kızının öğrenmemesi için çabalasa da buna engel olamaz. Anne kız ortaya çıkan korkunç sırrın ardından ilişkilerinde yeni bir döneme girerler. Film 2006 Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı Ödülü almıştır. 

Vampir Kız Kardeşler – Kanal D Saat 02.00

Yönetmen Wolfgang Groos
Oyuncular: Marta Martin, Laura Antonia Roge, Christiane Paul

12 yaşındaki vampir kız kardeşler Silvania ve Dakaria, evleri Transylvania’dan ayrılıp Almanya’nın bir kasabasına taşındıklarında büyük bir sorunla karşılaşırlar. Öncelikli sorunları insanların arasında yaşamayı öğrenecek olmalarıdır. Sadece geceyarısından sonra uçabilmekte ve süper güçlerini kullanamamaktadırlar. İnsanların arasında yaşamayı istemeyen Dakaria evlerine geri dönmeleri konusunda ısrar ederken, Silvania bu insancıl yaşama ayak uydurmaya çalışmayı tercih etmektedir. Okul yaşamları oldukça zorlu bir şekilde devam ederken, sürekli beklenmedik sorunlarlarla karşılaşmaktadırlar. Özellikle de komşularından birinin Dirk van Kombast isimli bir vampir avcısı olması işleri iyice zorlaştırır.

14 ŞUBAT 2017 SALI AKŞAMI TV’DE HANGİ FİLMLER VAR?

Aşka Yolculuk – ATV Saat 23.30

Yön: Anand Tucker
Oyn: Amy Adams, Matthew Goode, Adam Scott

Aşka Yolculuk Konusu

4 Şubat nasıl ki Valentino’s Day, “Valentino’nun günü” yani Sevgililer Günü kabul ediliyorsa İrlandalı kadınlar için ise 29 Şubat benzer bir anlam taşımaktadır. 5. asırdan kalma bir İrlanda mitine göre erkek arkadaşlarına bir türlü evlilik teklif edemeyen kadınların o çok özel soruyu sormak için özlemle beklediği çok özel bir günden söz edilir. Bu efsaneden aktarıldığına göre sevdiğiniz adamın resmen nişanlınız olmasını diliyorsanız dört yılda bir gelen 29 Şubata kitlenmeniz şarttır! Önünüzde sadece 24 saat vardır. Bu şans sadece her dört yılda bir gelir ve talihin adı 29 Şubat’ın ta kendisidir. Parmağında o çok özel yüzük olmayan ve kendi kaderini avucunun içine almaya hazır hisseden her kadının yapması gereken tek şey, Artık Yıl’ın çok özel günü olan 29 Şubat’ın gelmesini beklemektir.

Başrollerinde iki kez Oscar adayı oyuncu Amy Adams (Enchanted, Doubt, Julie & Julia) ile İngiliz aktör Matthew Goode’un (Watchmen, Match Point) oynadığı romantik komedi Leap Year’da sevdiği erkekle evlenmeye kesin kararlı olan ama kaderin cilvesi sonucu başka bir erkekle tanışan genç bir kadının öyküsü anlatılıyor.

Her Yerde Aşk Teve 2 Saat 22.00

Yönetmen Giovanni Veronesi
Oyuncular: Robert De Niro, Carlo Verdone, Riccardo Scamarcio

Fabio 20 yıldır karısına sadık bir adamken, bir gece partide tanıştığı genç ve güzel Eliana, ünlü televizyoncuyu baştan çıkartır… İş için uzak bir sahil kasabasına gelen avukat, Roberto yakışıklı, genç ve hırslı bir avukattır. Sevgilisi Sara ile evlilik hazırlıkları yaptığı sırada, iş için geldiği sahil kentinde Tuscany’li Micol ile tanışınca hayatının planlanmış akışı alt-üst olur…

Adrian ise karısından boşandıktan sonra Roma’ya yerleşen Amerikalı bir sanat tarihi profesörüdür. Fakat en iyi arkdaşı Augusto’nun kızı Viola’ya aşık olması, kurmaya çalıştığı huzuru alt üst edecektir…

Kutsal Damacana 2 – Kanal 7 Saat 23.15

Yönetmen: Korhan Bozkurt
Oyuncular: Şafak Sezer , Aydemir Akbaş , Mustafa Üstündağ , Tuğba Karaca

Fikret,birkaç yıl öncesinde Asım ile bir kızın içindeki cinden kurtulmak için çeşitli yollar denemişlerdir. Kız,papaz büyüsünden kurtulduktan sonra Fikret ile Asım’ın yolları ayrılır. Daha sonra Fikret,bir Budizm Tapınağı’nda arkadaşı Serkan ile tanışır. Fikret burada ters bir hareket yapınca Serkan ile birlikte tapınaktan atılır ve İstanbul’a geri dönerler.Burada Müjdat ile karşılaşır ve hasret giderirler.

Bir sabah,Fikret ile Müjdat,birtakım eşyalar almak için bir ihaleye giderler. Buradan bir tablo alırlar. Fakat bu tablo lanetlidir ve tablodaki kurt adam Müjdat’a geçer. Daha sonra Müjdat zamanla kurt adama dönüşür ve herkese zarar vermeye başlar. Papaz efendi harekete geçerek Müjdat’ın içindeki kurt adamı çıkartmayı başarır fakat Müjdat ölür.

Kalbin Zamanı – Kanal D Saat 02.00

Yönetmen : Ali Özgentürk

Oyuncular :
Engin Altan Düzyatan ,  Zeki Alasya ,  Oktay Kaynarca ,  Serkan Keskin ,  Hülya Avşar

50 yıl önce gençlik çağlarında aynı kadına aşık olan üç arkadaş, elli yıl sonra Pera Palas’ta yeniden bir araya gelirler. Bu buluşma yıllar önce işlenen bir cinayetin perde arkasını ortaya çıkaracaktır.1950’lerden günümüze uzanan ve sırlarla dolu Pera Palas Oteli’nde geçen filmin ana karakterlerinden biri de otelin kendisi.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...