Survivor 2017’de ünlülerden elemeye kimler kaldı?

Survivor 2017’de 4 Mart Cumartesi akşamı oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ünlüler takımı kaybetti. Ünlüler takımından elemeye Adem ve Sabriye kaldı.

ACUN ILICALI’DAN AVRUPA’DA SURVİVOR PLANI

Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyunu nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Dokunulmazlık oyununda 3. turda, gönüllüler takımı 4-2 gerideyken, üst üste 3 oyun birden kazanarak  5-4’lük skorla oyunu kazanmayı başardılar.

“FURKAN’IN SURVİVOR HAYATI BİTTİ!” – DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta yaşanan kavgalar ve gruplaşmalarla gündeme gelen ünlüler takımı, iyi mücadele ettiği dokunulmazlık oyununu kaybetti ve eleme konseyine kaldı. Konseyde ünlüler takımının yaptığı oylama sonucunda ilk eleme adayı olarak Sabriye’nin adı çıktı.

Survivor 2017’de dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında, bireysel dokunulmazlık sembolünün kazanan Sema ise, Adem’i elemeye çıkardı. Böylece haftanın ilk eleme adayları Sabriye ve Adem oldu. Pazar akşamı yayınlanacak bölümde ise ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan, 2 eleme adayı daha çıkacak. Salı akşamı ise bu hafta Survivor’dan elenen isim belli olacak.

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2017’de ünlülerden elemeye kimler kaldı?

x