Okan Yalabık Vatanım Sensin’de hangi rolde oynayacak?

Ünlü oyuncu Okan Yalabık, Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’de İtilaf Devletleri’nin casusu Hamilton rolünde oynayacak.

GÜZEL OYUNCU VATANIM SENSİN DİZİSİNE KATILDI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Pargalı İbrahim Paşa rolüyle hafızalara kazınan, son olarak ise internet dizisi Masum’da başrol oynayan Okan Yalabık artık Vatanım Sensin dizisinde rol alacak. Okan Yalabık diziye 9 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 18. bölümde katılacak.

Okan Yalabık, Vatanım Sensin’de İtilaf Devletleri’nin İzmir’e yolladığı casus olan Hamilton rolünü canlandıracak. Okan Yalabık ile Halit Ergenç ise Muhteşem Yüzyıl’dan 4 yıl sonra yeniden aynı dizide buluşacak. İşte Okan Yalabık’ın yeni rolünün ayrıntıları ve Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı

OKAN YALABIK İNGİLİZ CASUSU HAMİLTON OLDU

İtilaf Devletleri, İzmir’e bir casus yollar. İzmir’e gelen casus, babası General Richard Hamilton’ı Çanakkale’de kaybetmiştir. Mustafa Kemal Paşa’nın düşmanı bozguna uğrattığı Conkbayırı’nda, babasını kaybetmiştir.Mustafa Kemal Paşa’yı tanımadığını söyleyen Hamilton, onunla tanışabilmek için gün saymaktadır. Hamilton, gelir gelmez Tevfik ile işbirliğine kalkışır.Tevfik’ten, Eşref Paşa’nın yerine geçmesini istemektedir.

VATANIM SENSİN 18. BÖLÜM FRAGMANI (OKAN YALABIK VATANIM SENSİN’DE)

İtilaf Devletleri’nin İzmir’e yolladığı casus Hamilton rolüne, usta oyuncu Okan Yalabık hayat verecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Okan Yalabık Vatanım Sensin’de hangi rolde oynayacak?

x