baby sensory

Survivor 2018’e iki yeni yarışmacı katıldı

Survivor’da Hakan Hatipoğlu ve Gamze’nin yerine gelen yarışmacılar belli oldu

24 Şubat 2018 Cumartesi, 03:17

Survivor 2018’de Gönüllüler takımına iki yeni yarışmacı katıldı. Survivor’da sakatlanan ve bir ay oyunlarda yarışması yasaklanan Hakan Hatipoğlu’nun yerine Emre Durak geldi. Hastalığından dolayı Survivor’dan ayrılan Gamze’nin yerine ise yedeklerden İpek Yaşar Gönüllüler takımına katıldı.

Acun Ilıcalı Survivor 2018’de her iki takıma da, önümüzdeki haftalarda ikişer yeni yarışmacının katılacağını açıklamıştı. Ancak Gönüllüler takımındaki sakatlıklardan dolayı yeni yarışmacılar erken geldi. Survivor’ın 23 Şubat Cuma yayınlanan 10. bölümünde, Gönüllüler takımına yedeklerden İpek Yaşar ve Emre Durak katıldı. Survivor’da gözünden yaralanan Hakan’ın tedavisine hastanede devam ediliyor. Bir haftadır Survivor’dan uzak olan Hakan Hatipoğlu, önümüzdeki hafta Survivor’a dönecek ancak doktor Metin Kuş’un kararıyla bir ay boyunca oyun oynayamayacak.

Survivor’a yeni katılacak dört yarışmacıdan biri olan Emre Durak, Hakan’ın sakatlanmasıyla yarışmaya erken dahil oldu. Gamze’nin ayrılmasıyla birlikte ise yedek yarışmacılardan İpek Yaşar Survivor 2018’e katıldı. Survivor’a önümüzdeki günlerde All Star takımına iki, Gönüllüler’e ise bir yarışmacı daha katılacak.

SURVIVOR 2018 EMRE DURAK KİMDİR?

Gönüllüler’e yeni katılan yarışmacı Emra Durak hiperaktif karakteriyle dikkatleri çekti. Kendisini ‘doğa insanı’ olarak tanımlayan Emre Durak, Adana doğumlu ve Eskişehir’de yaşıyor. Gelir gelmez rakiplerine meydan okuyan Emre, ‘Elimden geleni ardıma koymam’ dedi.

SURVIVOR 2018 İPEK YAŞAR KİMDİR?

Survivor Gönüllüler’e Gamze’nin yerine katılan İpek Yaşar ise profesyonel bir sporcu. Su Topu Milli Takımı oyuncusu da olan İpek, aynı zamanda bir atlet. Mersin doğumlu olan İpek Yaşar 27 yaşında ve spor koçluğu da yapıyor.

CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır. Crossfit Balaban’da koç olarak çalışan İpek Yaşar aynı zamanda Galatasaray su sporu takımında da uluslar arası bir oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login