baby sensory

Jet Sosyete dizisi konusu ve oyuncuları

Gülse Birsel’in yeni dizisi Jet Sosyete’nin 2. bölüm ön izlemesi yayınlandı…

25 Şubat 2018 Pazar, 00:15

Gülse Birsel’in yeni dizisi Jet Sosyete’nin oyuncu kadrosu kim ve konusu ne? Jet Sosyete dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde…

JET SOSYETE DİZİSİNDEN İLK KARELER İÇİN TIKLAYIN

Jet Sosyete dizisinin 2. bölümünde, genel müdür olan Yaşar Usta, ofiste kendisine karşı kurulan kumpaslarla baş etmeye çalışacak. Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz ve Ecem Uzun’un rol adığı Jet Sosyete, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alıyor.

JET SOSYETE 2. BÖLÜM ÖN İZLEME

BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilen “Jet Sosyete” her Pazar 20.00’de Star’da.

JET SOSYETE 2. BÖLÜM KONUSU

Yaşar Usta ofisteki kumpaslarla baş edebilecek mi?

Yaşar’ın Özpamuk Tekstil’e genel müdür olmasıyla ofis içinde entrikalar başlar. Tony ile Pelin’in kurduğu kumpaslara karşı Yaşar hem ofisteki pozisyonu korumak hem de Cengiz Beyler ile komşuluk hayatına devam etmek için elinden geleni yapmaya hazırdır. Safiye ise Gizem’in kendisini cemiyet hayatına tanıştıracağı lansmana gidebilmek için binbir yolu deneyecek, ne olursa olsun o lansmana gidecektir. Cengiz ve Zahide, İlayda’nın Ozan ile barışmasına aracı olmaya çalışsalar da Ozan’ın yan komşu baldız Melike’ye olan ilgisi gün geçtikçe artmaktadır. Yıldız ile Ozan’ın birlikte bar çıkışında çekilmiş fotoğraflarını gazetede gören Talip ise Yaşar’ı uyarıp uyarmamak konusunda kararsız kalır.

Jet Sosyete 2. Bölüm 2. Fragmanı!

Merakla beklenen Jet Sosyete, reyting listesine zirvede başladı. AB ve 20+ABC1 katerorilerinde birinci başlayan dizi, sosyal medyanın da gündeminden düşmedi. Gülse Birsel’in 3 yıl aradan sonra ekrana dönüş yaptığı ‘Jet Sosyete’ dün gece izleyici ile buluştu.

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan gibi yıldız oyuncuların performansları hem sosyal medyada hem de ekran önünde çok beğenildi. Jet Sosyete AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu. Dizi, AB izleyici kitlesinde 10.31 izlenme oranı ve 22.26 izlenme payı; 20+ABC1’de 9.06 izlenme oranı ve 18.95 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu.

JET SOSYETE DİZİSİNDE KİMLER OYNUYOR?

Yapımcılığını BKM Film’in, yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı dizinin kadrosunda Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom,  Deniz Cengiz ve  Ecem Uzun yer alıyor. Jet Sosyete dizisinin afiş çekimleri Adile Sultan Sarayı’nda yapıldı.

BKM yapımcılığında, yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek ‘Jet Sosyete’, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş  hikayesini konu alıyor.

 

Gülse Birsel’in Şubat 2018’de yayınlanacak olan yeni dizisi Jet Sosyete’nin oyuncu kadrosu belli oldu. Çekimleri başlayan Jet Sosyete dizisi Şubat ayında Star TV’de yayınlanacak.

Heyecanla beklenen Jet Sosyete, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş  hikayesini konu alıyor. Çekimlerine başlanılan dizi için dekor kuruldu, ilk bölüm çekimleri de tamamlanmak üzere.

 

Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme alacağı, yönetmenliğini Hakan Algül’ün, yapımcılığını BKM’nin üstleneceği; başrollerini Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Sarp Apak, Ecem Uzun ve Bartu Küçükçağlayan’ın paylaşacağı yapımın kadrosuna Birsel’le daha önce ‘Avrupa Yakası’ ve ‘Yalan Dünya’da da çalışmış olan Hasibe Eren dahil oldu.

60-70 dakikalık bölümlerden oluşacak Jet Sosyete’nin ilk bölümü Şubat ayında izleyiciyle buluşacak.

You must be logged in to post a comment Login