Survivor 2018’in ilk yarışmacısı belli oldu

Survivor için Iğdır’dan İstanbul’a yürüyen Cumali Akgül, Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısı oldu.

Acun Ilıcalı, Survivor 2018’in ilk yarışmacısını dün gece katıldığı Beyaz Show’da açıkladı. Survivor 2018 Gönüllüler Takımı’nın ilk yarışmacısı Beyaz Show canlı yayınında belli oldu.

Survivor yarışmacısı olabilmek için 50 gündür 1500 kilometre yol katederek Iğdır’dan İstanbul’a kadar yürüyen Cumali Akgül, Beyaz Show’un canlı yayınına konuk oldu. Survivor 2018’e katılabilmek için büyük mücadele gösteren Cumali Akgül, Beyaz Show’da Acun Ilıcalı’nın karşısına çıktı.

Cumali Akgül’ün Survivor yarışmacısı olma isteğini geri çevirmeyen Acun Ilıcalı ise ‘Bu kadar yolu bizim programımız için yürümesi önemli. Ancak tüm Survivor’a katılmak isteyenler bir yerden bir yere mi yürüsün. Böyle de bir çıkmaza girdik. Kendisiyle tanıştım zaten dünya iyisi bir kardeşimiz. Bir daha yürüyen kimseyii kesinlikle almamayı garanti ederek Cumali’yi Survivor’a almaya karar verdik” dedi.

Beyazıt Öztürk’ün ve seyircilerin ricasını kırmayan Ilıcalı, Cumali Akgül’ün Survivor 2018 kadrosunda yer alan ilk isim olduğunu canlı yayında duyurdu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2018’in ilk yarışmacısı belli oldu

x