Survivor 2022 All Star kadrosuna bir isim daha! Acun Ilıcalı, Tuğçe Melis Demir’i de Survivor’a yeniden aldı

Survivor All Star 2022’nin hazırlıklarına başlayan Acun llıcalı, kadroya Tuğçe Melis Demir’i de kattı. Acun Ilıcalı Survivor All Star yarışmacılarını açıklamış ve “Anıl Berk, Sercan, Berkan, Odagay, Evrim, Elif, Seda ve Sude’nin kadroda olacağını söylemişti.
pendik moto kurye

 

Acun Medya’nın sahibi olan aynı zamanda Survivor yarışmasının da telif haklarını elinde bulunduran Acun Medya’nın yeni düzenleyeceği Survivor All Star’a gidecek isimler merak ediliyor.

Acun Ilıcalı ise gidecek isimleri yavaş yavaş açıklamaya başladı. Açıkladığı isimlerden birisi ise sürpriz oldu.
maltepe moto kurye
2017 yılında ekranlara gelen Survivor yarışmasında kendinden bir hayli söz ettiren yarışmacı Survivor All Star’a katılıyor.

Survivor All Star için Acun Ilıcalı’nın Tuğçe Melis Demir’in katılmasını istediği yarışmacılar arasında yer aldı. Acun Ilıcalı gönderdiği teklif sonrası Survivor Tuğçe Melis Demir’in bu duruma sıcak baktığı ve Survivor All Star için teklifi kabul ettiği öğrenildi.

TUĞÇE MELİS DEMİR KİMDİR?
beykoz moto kurye

Tuğçe Melis Demir 1994 yılında İzmir’de doğdu. Eğitimini İzmir’de tamamlayan Tuğçe Melis Demir, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun oldu.

Tuğçe Melis Demir eğitim hayatının yanında sporla da ilgilenmektedir. Ana spor dalı ise buz hokeyidir. Tuğçe Melis Demir ayrıca milli takım buz hokeyi oyuncusudur.
kartal moto kurye

Survivor’dan 16. hafta elenen Tuğçe karar sonrası şunları söyledi: “Buraya gelirken ne kadar sevindiysem giderken isyan etme lüksüm olduğunu düşünmüyorum. Devam etmem gerekiyormuş gibi hissediyordum. Yapcak bir şey yok. Şu an çok tuhaf hissediyorum. Gitmeyecekmiş gibiyim ama sonuna geldim. Arkadaşlara başarılar diliyorum. Burası çok güzel keyfini çıkarmaya baksınlar”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor 2022 All Star kadrosuna bir isim daha! Acun Ilıcalı, Tuğçe Melis Demir’i de Survivor’a yeniden aldı

x