Acun Ilıcalı’dan Semih Öztürk kararı..Survivor Kıbrıs finalinde olacak mı?

Semih Öztürk için Survivor açıklaması

24 Haziran 2016 Cuma, 00:21

Parmağından ameliyat olan Semih Öztürk Survivor Kıbrıs finaline katılacak mı ?

SURVİVOR İBRAHİM’DEN İLGİNÇ BİRLEŞME PARTİSİ ANISI

Survivor’da dokunulmazlık oyunu sırasında parmağı kırılan Semih Öztürk, geçirdiği ameliyatın ardından Survivor adasına geri döndü. Dominik’in başkenti Santo Domingo’da parmağından ameliyat olan ve ardından ABD’nin Houston kentindeki hastaneye gönderilen Semih Öztürk yeniden Survivor adasına geldi ve yaşadıklarını anlattı. Oyun sırasında aldığı darbeyle birlikte sol baş parmağında eklem kısmında kırık oluştuğunu söyleyen Semih “Parmağımda eklem kısmında ciddi bir kırık oldu.

YUNUS GÜNÇE O ÖDÜLE SURVİVOR BİTTİKTEN SONRA KAVUŞTU

Başkent Santo Domingo’da yapılan ameliyat iyi geçti. Ancak parmağımda doku zedelenmesi vardı ve fonksiyonel anlamda riski sıfıra indirmek için Houston’da sadece elle ilgilenen çok önemli tıp merkezine gittik. Dünyanın bu konuda en iyi doktorlarından biriyle görüştük. Kendisi ameliyatın başarılı olduğunu ve durumun iyiye gittiğini söyledi” dedi.

SEMİH KIBRIS FİNALİNE OLACAK MI? ACUN ILICALI AÇIKLADIsemih-öztürk-survivor-2016-konsey

Semih’in büyük finale günler kala yaşadığı sakatlığın ardından ise Survivor’da kurallar yeniden değişti. Acun Ilıcalı Survivor’da konseyde Semih Öztürk’ün durumunu ve Survivor finalinin nasıl yapılacağını açıkladı.

Survivor’da kalan 5 yarışmacı Semih, Nagihan, Atakan, Serkay ve Damla Kıbrıs’taki finale direk gitme hakkı kazandı ve finale kadar eleme olmayacak. İşte Acun Ilıcalı’nın açıklamaları:

“Survivor’da finale bir adım kala ilk defa böyle bir durumla karşılaştık. Yaptığımız toplantılarda adil bir çözüm bulduk. Semih bundan sonra oyunlara katılamayacak. Eğer Semih dokunulmaz olur ve diğer 4 kişiden biri elense bu adil olmazdı. Aynı şekilde Semih’in dokunulmaz olmaması, yarışamayacak birisi için de adil olmazdı. Bu durumda tek bir çözüm vardı.survivor-konsey-son-yeni

Survivor büyük finali bu sene 5 yarışmacıyla olacak. Hepiniz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde yapılacak büyük finale gidiyorsunuz. 5 yarışmacı gidiyor ama yarı final ve final oylamaları olacak. Ayrıca Kıbrıs finali öncesinde Semih’in katılamayacağı ve 4 yarışmacının 2 gün boyunca oynayacağı final oyunları yapılacak. Bu oyunlarda 1. olan yarışmacı Kıbrıs’ta son gün direkt olarak finale kalan iki isimden biri olacak. Oyunlarda 2. olan yarışmacı ise yarı finalde elemeye çıkmaya hak kazanacak.

Semih Öztürk ve oyunlarda 1. ve 2. olamayan diğer iki yarışmacı ise Kıbrıs’taki finallerin 1. gününde oylamaya çıkacak. O akşam sms oylamasında iki kişi elenecek. Kalan bir kişi ise diğer yarı finalistle ertesi gün elemeye çıkacak. 29 Haziran Çarşamba günü ise büyük final yapılacak. Survivor’da birinci olan yarışmacımız ise 500 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak”  Semih-Öztürk-ameliyat-survivor

You must be logged in to post a comment Login