Acun Ilıcalı’dan Survivor All Star 2018 sürprizi

Acun Ilıcalı 2. defa Survivor All Star yapmaya hazırlanıyor. Survivor All Star 2018’de, Survivor’a damga vurmuş isimler yeniden yarışacak.
SURVİVOR’DA ÜNLÜLER TAKIMINDA BÜYÜK KAVGA
Twitter hesabından gelecek senenin Survivor konsepti için anket yayınlayan Acun Ilıcalı, Survivor ada konseyinde de yaptığı açıklama ile ilerleyen zamanlarda Survivor All Star yapılacağını duyurdu.
SURVİVOR YARIŞMACILARI ERİDİ BİTTİ! İŞTE ESKİ VE YENİ HALLERİ
Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, “İleride, ne zaman yapacağımız belli olmaz. All star yapacağız. ‘Önümüzdeki sene All Star yap’ diye baskı var. Hızlar acayip derecede arttı. Performanslar olağanüstü boyutta. Her seferinde daha çok zevk alıyoruz. Performansı yüksek yarışmacıları biz de görmek istiyoruz, seyircimiz de görmek istiyor.
ÜNLÜLERDE ELEMEYE SÜRPRİZ İSİMLER KALDI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Başka Survivor’larda yıldız olacak isimler, burada nefes nefese oyun bitiriyor.”, ifadelerini kullandı. İki sezon önce gerçekleşen ve büyük bir heyecana sahne olan Survivor All Star’ın galibi Turabi Çamkıran olmuştu.Twitter’da anket başlattıAcun Ilıcalı konseydeki açıklmalarının ardından kişisel Twitter hesabı üzerinden bir anket başlattı. Ilıcalı takipçilerine, “Survivor’ın gelecek yılki konsepti unutulmaz yarışmacılar ile yeni bir All Star mı, yoksa yeni yarışmacılarla Ünlüler Gönüllüler mi olsun?”, diye sordu.
 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Acun Ilıcalı’dan Survivor All Star 2018 sürprizi

x