Survivor Hakan’dan ilginç Merve ve Turabi yorumu

“Merve’yi yakan Turabi’yi ise kazandıran…”

04 Temmuz 2015 Cumartesi, 07:14

Survivor’ın en dikkat çeken isimlerinden olan Hakan Hatipoğlu Survivor All Star şampiyonunun Turabi Çamkıran olmasına ilginç bir yorum yaptı.

SURVİVOR YARIŞMACILARINDAN SON VEDA İÇİN TIKLAYIN

SURVİVOR’DA MERVE VE TURABİ’NİN AİLELERİ TARTIŞTI-VİDEO İÇİN TIKLAYIN

TVAktuel.com ÖZEL-Survivor All Star’da finale kalan Turabi ve Merve Aydın için sms oylaması yapıldı. Rekor sayıda oy gelen yarışmanın finalinde Turabi Çamkıran kazandı ve son 10 yılın da şampiyonu oldu. Kendi takımında sms birincisi olan Merve Aydın finalde favori olarak gösteriliyor ve kazanmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Turabi gönüllüler takımında sms oylamasında birinci olamamış ve Merve daha önce gönüllülerin birincileri olan Hasan ve Hilmicem’i de sms oylarında geride bırakmıştı.

SURVİVOR 2016’DA HANGİ ÜNLÜLER YARIŞACAK-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

DEMET AKALIN’IN TURABİ SEVİNCİ-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

SURVİVOR ALL STAR’DA HİÇ GÖRMEDİĞİNİZ ANLAR İÇİN TIKLAYIN

“MERVE’Yİ BABASI YAKTI”

Survivor’da Turabi’nin kazanmasını ise Hakan Hatipoğlu yorumladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hakan, Merve’nin kaybetmesini babasının konuşmasına bağladı. Turabi’nin kazanmasında ise ‘Paranız yoksa sms atmayın’ sözü olduğunu söyleyen Hakan Hatipoğlu “Merve Aydın’ı yakan bence babasının konuşması…Turabi’yi şampiyon yapan hamle “paranız yoksa SMS atmayın üzülürüm” demesi. Bana tebrik etmek düşer. İyi veya kötü bir çizgisi vardı Turabinin. Hak yemedi, arkadan konuşmadı. Tebrikler Turabi Çamkıran  Bence hakettin All Star olmayı” dedi. turabi-merve-ailesi

You must be logged in to post a comment Login