Survivor kim elendi? (16 Mart 2016)

Acun Ilıcalı’dan kural değişikliği açıklaması

17 Mart 2016 Perşembe, 00:52

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler 2016 yarışmasında 4. haftanda büyük bir sürpriz yaşandı. Eleme için adı söylenen Yılmaz Morgül ve Ezgi elenmeden kurtuldu!

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI NASIL OLDU? İŞTE SONUÇLAR

Survivor 2016 yarışmasında Seda Tetik2ten kötü haber geldi. Seda’nın sakatlığından dolayı yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı. Seda’nın yarışmaya devam edememesi sebebiyle bu hafta Survivor’da eleme yapılmayacak. Yılmaz Morgül ve Ezgi bu sonuçla adada 1 hafta da kalmaya hak kazandı.

Acun Ilıcalı Seda Tetik’in sakatlığındandolayı yarışamayacağını açıkladıktan sonra bir dahaki Dokunulmazlık yarışmasını Ünlüler kaybederse eleme sistemini nasıl olacağını açıkladı. Acun Ilıcalı, Tuğba Özay’ın dokunulmazlık hakkının saklı kaldığını ve bir dahaki bireysel dokunulmazlık yarışmasını da kazanan kişinin bir isim seçebileceğini söyledi. Bu haftaki SMS oylamasına eklenerek bir daha ki haftanın SMS oylamasını kazanan ismin eleme için son ismi söyleyeceğini açıklayan Acun Ilıcalı, Ünlüler adasındaki sert tartışmalardan dolayı da Nagihan ve Eda’yı uyardı.

Seda Tetik Survivor'da ünlüler takımına sonradan dahil olmuş ve oyunlardaki performansıyla dikkat çeken isimler olmuştu.

Seda Tetik Survivor’da ünlüler takımına sonradan dahil olmuş ve oyunlardaki performansıyla dikkat çeken isimler olmuştu.

You must be logged in to post a comment Login