Survivor’da sakatlık şoku! Yarışmaya veda etti

Survivor’da sakatlanan bir isim daha ayrılmak zorunda kaldı

17 Mart 2016 Perşembe, 01:09

Survivor Ünlüler takımında bu hafta kim elendi sorusu yanıtı buldu. Survivor’da sakatlık geçiren Seda Tetik, yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı.

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI NASIL OLDU? İŞTE SONUÇLAR

Survivor 2016’da bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı eleme konseyi için toplandı. Acun Ilıcalı konseyde kendilerine gelen yeni bir gelişmeyi açıkladı. Geçen hafta ödül oyunu sırasında sakatlanarak ambulansla hastaneye kaldırılan Seda Tetik’in sağlık durumu nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı. Hastanede tedavisi devam eden Seda Tetik , Survivor’dan sakatlığı sebebiyle ayrılmış oldu.

Seda Tetik’in sakatlık nedeniyle Survivor’dan ayrılmasıyla birlikte, ünlüler takımında eleme de yapılmamış oldu. Ünlüler takımında bundan sonra kaybedilecek ilk dokunulmazlık oyununda ise, sembol kazanan Tuğba Özay ile sms oylamasında birinci olan Atakan’ın isim söyleme hakları ise devam edecek.

Seda Tetik Survivor'da ünlüler takımına sonradan dahil olmuş ve oyunlardaki performansıyla dikkat çeken isimler olmuştu.

Seda Tetik Survivor’da ünlüler takımına sonradan dahil olmuş ve oyunlardaki performansıyla dikkat çeken isimler olmuştu.

SEDA TETİK NASIL SAKATLANDI?

Survivor ödül oyununda ünlüler takımında yarışan Seda Tetik yüksek parkurdan düşerek boynundan ciddi şeklide sakatlandı. Doktor bu sakatlığı görür görmez çağrılmayı beklemeden parkura daldı. Seda’ya ilk müdahale orada gerçekleştirildi. Doktor hemen ağrı kesici bir iğne yaptı. Seda’ya bir de boyunluk taktı.

Seda Tetik’in sakatlığı ciddi mi? Seda doktorun talimatıyla derhal ambulansla bindirildi. Seda’ya boyunluk takıldı. Survivor ünlüler takımında Seda Tetik kimdir sorusunun yanıtını bu haberimizde bulabilirsiniz.

Survivor yarışmacısı Seda Tetik’in sağlık durumu nasıl bunu henüz kimse bilmiyor! Seda yarışmadan elenecek mi yoksa iyileşip Survivor’a devam mı edecek? Bu soru gizemini koruyor.

DOKTORUNDAN SEDA TETİK AÇIKLAMASI

Doktor Metin Kuş Seda Tetik’in durumunu gayet iyi olduğunu, korkulacak bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı. Yarışma anında konu hakkında yarışmacıları bilgilendiren sunucu Alp Kırşan, Seda’nın şu an için doktor kontrolünde olduğunu belirtti.

You must be logged in to post a comment Login