Survivor’da Nagihan Damla’nın kulağına ne söyledi?

Nagihan’ın Damla’ya söyledikleri herkesi şoke etti

28 Haziran 2016 Salı, 17:19

Survivor 2016’da çeyrek finalde elenen Nagihan’ın Damla’nın kulağına söylediği sözler ortaya çıktı.

ACUN ILICALI’DAN İLGİNÇ SURVİVOR İTİRAFI

Survivor 2016 çeyrek finalinde gözden kaçan detayı Panorama programına katılan Nihat Doğan yakaladı. Nihat Doğan canlı yayında Nagihan Karadere’nin vedasındaki fısıltıya dikkat çekti.

SURVİVOR ATAKAN’IN BÜYÜK SIRRI ORTAYA ÇIKTI

TVAktuel.com-Survivor’ın Pazartesi akşamı yayınlanan çeyrek final elemesi bölümünde Nagihan, Semih ve Damla sms oylamasına katılmış ve Nagihan ile Semih elenmişti. Sms oylaması sonrasında elendiğinin açıklanmasıyla gözyaşlarına boğulan Nagihan Karadere, veda sırasında ise Damla’ya sarılarak herkesi şaşırtmıştı.

Survivor boyunca Damla ile hiç konuşmadıklarını açıklayan Nagihan’ın Damla’nın kulağına söylediği sözleri ise Nihat Doğan ortaya çıkardı. Nagihan’ın veda sırasında sarıldığı Damla’nın kulağına ‘İnşallah sen kazanırsın’ dediğini söyleyen Nihat Doğan herkesi şaşırttı. Program ekibi o sözleri tekrar dinledi ve dikkatlerden kaçan sözler ortaya çıktı. Nagihan sarıldığı Damla’ya önce başarılar diledikten sonra ‘İnşallah sen kalırsın’ dediği belli oldu. Nagihan’ın samimi olduğu Semih’le birlikte ikinci tur oylamasında yarışacak olan Damla’ya ‘İnşallah sen kalırsın’ demesi ise herkesi şoke etti.nihat-doğan-survivor-panorama

You must be logged in to post a comment Login