Survivor ünlüler takımında görülmemiş restleşme!

Survivor 2017’de ünlüler takımında bir ilk yaşandı ve 2 yarışmacı kendi istekleriyle elemeye kaldı.

Son günlerde kavgaların eksik olmadığı ve 3 gruba ayrılan ünlüler takımında Survivor’da görülmemiş bir durum yaşandı. Bu hafta yaşadıkları kavgaların ardından ödül oyunlarını kaybeden ünlüler takımı, hafta sonu yayınlanan bölümlerde iki dokunulmazlık oyununu da kaybetti. İlk konseyde Sabriye’nin adı eleme için yazılırken, dokunulmazlık sembolü sahibi olan Sema ise Adem’in ismini söylemişti.

ACUN ILICALI’DAN AVRUPA’DA SURVİVOR PLANI

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda ise 1-1’lik eşitliğin ardından 3. etap oyunda ise durum 4-4’e geldi ve final oyunu yapıldı. Ancak final oyunu öncesinde ünlüler takımında Serhat ve Adem arasında yine tartışma yaşandı ve ünlüler oyunu kaybetti. Ünlülerdeki kavga adaya dönüş yolunda teknede de sürdü ve Adem, Serhat, Sedat ve İlhan Mansız ile tartışma yaşadı. Yaşanan tartışmaların ardından Adem’in karşıma çıkın dediğini iddia eden Sedat, dokunulmazlık sembolü sahibi İlhan’dan kendi ismini söylemesini istedi. Diğer yandan ise yaşanan kavgalardan çok bunalan Tarık Mengüç de arkadaşlarından konseyde kendi ismini yazmasını istedi.

Böylece konseyde kendi isteğiyle Tarık Mengüç’ün adı yazılırken,  İlhan Mansız da istemesi üzerine Sedat’ın adını eleme için söyledi. Acun Ilıcalı da bu duruma şaşırarak , daha önce böyle bir durum görmediğini söyledi. Survivor ünlüler takımında aynı anda iki kişi, Sedat ve Tarık Mengüç kendi istekleriyle eleme için aday olmuş oldu. Sedat kavgalı olduğu Adem’le şimdi kozlarını sms oylamasında paylaşacak. Tarık Mengüç, Sedat, Sabriye ve Adem bu hafta ünlüler takımında elemeye kalan 4 yarışmacı oldu. Oylama sonuçları ise Salı akşamı yayınlanan bölümde açıklanacak ve en az oyu alan isim Survivor’a veda edecek.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor ünlüler takımında görülmemiş restleşme!

x