baby sensory

Survivor’da elemeye kim kaldı?

İşte Survivor son bölümdeki elemeye adayları

05 Mart 2017 Pazar, 23:19

Survivor’da elemeye kim kaldı? sorusunun cevabı belli oldu. Bu hafta ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı ada konseyine çıktı. Tarık Mengüç kendi isteğiyle ismi en çok yazılan kişi oldu. Bireysel dokunulmazlık sahibi İlhan Mansız ise kendi ricası üzerine Çılgın Sedat’ı Adem’in karşısına aday olarak gösterdiğini söyledi. Böylece ünlüler takımından Sabriye, Adem, Tarık ya da Çılgın Sedat’tan bir kişinin eleneceği kesinleşti.

Survivor son bölümde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı 7. haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi.

Final turunun flnal oyununa kalan yarışmayı gönüllüler takımı kazandı.

Ünlüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise İlhan Mansız kazandı.

Ada konseyinde takım arkadaşlarından kendi adını yazmalarını isteyen Tarık Mengüç ismi en çok yazılan elemeye adayı oldu.

Bireysel dokunulmazlık sembolü İlhan Mansız ise Adem’in “adam olan elemede karşıma çıksın” sözleri üzerine Çılgın Sedat’ın kendisinden ricada bulduğunu bu nedenle onun adını verdiğini söyledi.

Sabriye ile Adem’in ardından kendi istekleriyle Tarık Mengüç ve Adem elemeye kaldı. Böylede ünlüler takımınından bir kişinin adaya veda edeceği kesinleşti.

Pazartesi ve salı günü oynanacak ödül oyunlarının ardında yapılacak veda konseyinde en az SMS oyunu alan Survivor’dan elenecek.

You must be logged in to post a comment Login