Survivor ünlülerde bu hafta kim elendi? 14 Mart Salı

Survivor 2017’de 14 Mart Salı akşamı ünlüler takımında sms oylamasına kalan Pınar, Şahika, Adem ve Fatih arasından kimin elendiği belli oldu.

ACUN ILICALI’DAN SURVİVOR ALL STAR AÇIKLAMASI

Survivor’da bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da ünlüler takımı kaybetmiş ve 4 ismi eleme adayı olarak göstermişti. Survivor ünlüler takımında kimin elendiği sorusu da Salı akşamı yanıt buldu.

SURVİVOR YARIŞMACILARI ERİDİ BİTTİ! İŞTE ESKİ VE YENİ HALLERİ

Survivor ünlüler takımının en başarılı isimlerinden biri olan Pınar ise sürpriz bir şekilde ilk defa eleme adayı olmuştu.

Cumartesi yayınlanan bölümde, ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında konseyde adı en fazla yazılana Şahika Encümen ilk eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi Çılgın Sedat’ın adını verdiği Adem ise elemeye kalan ikinci isim oldu.

Haftanın ikinci eleme konseyinde ünlüler takımından adı en çok yazılan Fatih ile İlhan’ın ismini verdiği Pınar elemeye kaldı. Veda konseyine kalan Şahika, Adem, Fatih ve Pınar’dan en az SMS oyunu alan isim olan Fatih Hürkan Survivor’dan elendi.

Elenmesinin açıklanmasından sonra konuşan Fatih Hürkan “Burada çok şey yaşadım. Hakaretler kavgalar gibi hayatımda yaşamadığım şeyleri yaşadım. Bu yaşımda başıma gelecek birşeymiş. Burada daha uzun süre kalmak isterdim. Çok üzgünüm” dedi.

Adadan elenen isim olan Fatih Hürkan ile İlhan Mansız arasında bu hafta da kavga yaşanmıştı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Survivor ünlülerde bu hafta kim elendi? 14 Mart Salı

x