baby sensory

Survivor’da birleşme öncesi kim elendi?

Survivor’da birleşme öncesi son eleme yapıldı

27 Nisan 2016 Çarşamba, 04:05

Survivor 2016’da 26 Nisan Salı akşamı elenerek adaya veda eden yarışmacı belli oldu.

SURVİVOR’DA ERİYİP BİTTİLER! HANGİ YARIŞMACI KAÇ KİLO VERDİ?

Survivor’da merak edilen oylama sonucunda adaya veda eden isim belli oldu. Elemeye kalan isimler Gizem Kerimoğlu, Serkay, Tuğba Özay ve Semih arasında yapılan oylama sonucu, en az oyu alarak adaya veda eden isim Tuğba Özay oldu. Birleşme partisine günler kala elenen Tuğba Özay gözyaşlarını tutamadı. Adada önce dost oldukları ardından ise Nagihan’ın Atakan’a yakınlaşmasıyla aralarına soğukluk giren Nagihan Karadere ise Tuğba’ya sarılarak hüngür hüngür ağladı.

NİHAL CANDAN SURVİVOR’DAN SONRA YENİ HALİYLE ÇOK ŞAŞIRTTI

SURVİVOR’DA ELEMEYE KİMLER KALMIŞTI?
Survivor’da dokunulmazlık yarışmasını kaybeden Ünlülerde eleme heyacanı yaşandı. Bireysel dokunulmazlık yarışmasını kazanan Atakan bir arkadaşının ismini söylemişti.

tuğba-özay
Semih, Yattara’nın ismini yazarken Nagihan Yunus’un adını yazdı. Yattara kimi yazdığını göstermedi.Atakan ve Ezgi Tuğba’nın ismini söyledi. Tuğba, Ezgi’nin adını yazdı. Yunus, Semih’in ismini söyledi. Yapılan oylama sonunda Tuğba elemeye kalan isim oldu. Ünlüler takımında elemeye kalan son ismi bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Atakan söyledi. Atakan eleme için Semih’i söyledi.

Geçtiğimiz hafta dokunulmazlık yarışmasını kaybeden Gönüllülerde Serkay ve Gizem Kerimoğlu elemeye kalmıştı.Ve böylece Gizem Kerimoğlu, Serkay, Tuğba Özay ve Semih elemeye kaldı. Sms oylamasında bu dört yarışmacı arasında en az oyu alan Tuğba Özay, birleşmeye günler kala adaya veda eden yarışmacı oldu.survivor-ünlüler

You must be logged in to post a comment Login